Neįgaliesiems

Lietuvos efutbolo rinktinė pradėjo lemiamas kovas dėl vietos eEuro 2020

Lietuvos efutbolo rinktinė pradėjo lemiamas atrankų kovas dėl patekimo į eEuro 2020 čempionatą.

„Pirmasis blynas neprisvilo – pasiekėme įsimintinų įvarčių ir Lietuvos efutbolo istoriją pradėjome pergalingai. Dramatiškas triumfas prieš Liuksemburgą nuteikė pozityviai prieš kitas kovas, ir nors jose teko suremti pultelius su pajėgiais varžovais, patyrę mūsų žaidėjai visuomet kovojo iki galo bei po pralaimėjimų išliejo visą savo pyktį akistatoje su Šiaurės Airija.“, – reziumuodamas pirmą ratą kalbėjo Lietuvos esporto rinktinės treneris Martynas Bendikas.

 

„Smagu, jog nevykstant sporto renginiams pasiūlėme futbolo sirgaliams alternatyvą ir per vakarą transliuosime net 10 efutbolo susitikimų“, – sakė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

Kvalifikacijoje komandos yra suskirstytos į dešimt grupių bei žais tarpusavyje dvejas rungtynes – „namuose“ ir „išvykoje“. Kiekvienos rungtynės susideda iš dviejų „vienas prieš vieną“ rungtynių, o nugalėtojas nustatomas pagal bendrą rezultatą.

Dešimt grupių nugalėtojų gaus tiesioginius bilietus į finalinį etapą. Likusios šešios komandos paaiškės tarp dešimties antras vietas grupėse užėmusių rinktinių.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS