Neįgaliesiems

Lietuvos futbolas žengia į e. sporto erdvę

Lietuvos futbolas žengė didelį žingsnį link elektroninio sporto plėtojimo šalyje. Lietuvos futbolo federacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena pirmaujančių pasaulyje vaizdo žaidimų kompanija „Konami“.

Lietuvos futbolo rinktinė bus atkurta naujausiame „Konami“ kompanijos žaidime – „eFootball PES 2020“. UEFA ir „Konami“ bendradarbiavimo dėka kitų metų vasarą šiam žaidimui bus išleistas išskirtinis „UEFA Euro 2020“ žaidimo papildymas.

„eFootbal PES 2020“ vaizdo žaidime bus oficiali Lietuvos rinktinės sudėtis ir apranga. Visa tai bus sukurta ir išleista prieš ateinantį UEFA EURO 2020 turnyrą, įvyksiantį kitų metų liepos mėnesį.

„Džiaugiamės, kad mūsų partnerių gretas papildė viena didžiausių pasaulio vaizdo žaidimų kūrimo kompanijų  „Konami“. Jau netrukus sirgaliai galės išvysti Lietuvos futbolo rinktinę naujajame vaizdo žaidime „eFootbal PES 2020“. Turime planų, susijusių su elektroninio sporto vystymu, kurie neapsiribos tik rinktinės žaidėjų atranka ir dalyvavimu naujame virtualiame UEFA turnyre. Daugiau naujienų apie atranką į Lietuvos futbolo esporto rinktinę ir šio e-sporto vystymo planus tikimės rudenį“, – sako LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. 

E-sporto varžybos – sparčiai pasaulyje populiarėjantis ir visiškai naujas varžybų formatas, kuris bus rengiamas „eFooball PES 2020“ žaidimo platformoje. LFF taps dalyve  „Konami“ ir UEFA naujai paskelbtame turnyre „UEFA eEURO 2020“ ir mūsų šalis bus viena iš 50-ties nacionalinių asociacijų, kurios kovos dėl naujojo UEFA trofėjaus.

E-sportui tapus pagrindine LFF ir  „Konami“ bendradarbiavimo ašimi tikimasi, bendra organizacijų veikla padės Lietuvos ir pasaulio futbolo sirgalius artimiau supažindinti su sparčiausiai augančiu virtualiuoju sportu pasaulyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS