Neįgaliesiems

Lietuvos futbolininkams – sąžiningo žaidimo mokymai

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) iniciatyva, bendradarbiaujant su „Sportradar“ kompanija, buvo parengti elektroniniai Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymai, skirti Lietuvoje žaidžiantiems futbolininkams.

Šiais mokymais siekiama paaiškinti, kas yra manipuliavimas rungtynėmis, pristatomos susijusios grėsmės bei patariama, kaip apsisaugoti bei kaip reaguoti susidūrus su manipuliavimu futbolo rungtynėmis. Taip pat mokymai supažindina su LFF taisyklėmis, kurios reglamentuoja atsakomybę už dalyvavimą lažybose iš futbolo ir manipuliavimą futbolo rungtynėmis. Taigi, švietimo pagalba bus siekiama prisidėti prie manipuliavimo rungtynėmis reiškinio užkardymo Lietuvos futbole ir už jo ribų.

„Jau ne sykį esame minėję, jog sąžiningas žaidimas yra viena pagrindinių mūsų veiklos siekiamybių. Sutartų rungtynių skaičius Lietuvos futbole pastaraisiais metais yra ženkliai sumažėjęs, tad puoselėjame viltį, kad šių mokymų dėka jis sumažės dar labiau“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. 

Mokymus sudaro turinio video pamokėlės ir klausimų sesija. Turinį sudaro 7 skyriai, skirti pristatyti lažybas iš futbolo, manipuliavimą rungtynėmis, taip pat supažindinti su nevieša informacija ir netinkamu elgesiu, pristatyti manipuliavimo rungtynėmis stebėseną, pranešimų galimybes ir susijusias pasekmes.

Mokymų pabaigoje įvertinamas teisingai atsakytų klausimų kiekis ir sugeneruojamas sertifikatas, patvirtinantis, jog futbolininkas išklausė LFF Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymus. Teigiamu rezultatu laikoma, jei teisingai atsakoma į daugiau kaip 50 % klausimų.

Mokymus galima pasirinkti viena iš trijų kalbų: lietuvių, anglų ir rusų. Peržiūrėti mokymų programą ir atsakyti į klausimus užtrunka 45-60 min. Mokymus galima peržiūrėti ir atsakyti į klausimus bet kuriuo metu futbolininkui patogioje vietoje.

Sąžiningo žaidimo mokymų platforma. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS