Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo aistruolius pasiekė trečioji internetinė laida „Laikas futbolui“

Šįsyk laidos kūrėjai daugiau dėmesio skyrė jaunajai kartai. Didėjantis jaunųjų Lietuvos futbolininkų pasirodymas A lygos arenose, be abejonės, neliko nepastebėtas. Specialistai sako, kad užaugo geresnė karta, be to buvo peržengtas psichologinis barjeras.

Artėjant Lietuvos rinktinės rungtynėms su Liuksemburgu ir Serbija, netikėtas pasikeitimas vartininkų grandyje. Apie susidariusią situaciją pasakoja patys vartininkai.

Taip pat laidoje apžvelgiami pasikeitimai jaunių rinktinėje. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau jaunųjų futbolininkų treneriai gali džiaugtis tokiais epizodais, kaip kad rinktinėje atsiradusiu gydytoju ar analitiku. U-16 rinktinė prieš savaitę dalyvavo Rimini turnyre Vokietijoje, kuriame užėmė ketvirtą vietą ir žemiau savęs paliko „Manchester United“, „Nurberg“ akademijas.

Laidos kūrėjams pro akis neprasprūdo keturioliktą kartą LFF organizuojama socialinė akcija „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“. Be to, atspėjusiems rungtynių su Liuksemburgu rezultatą, laidos žiūrovams žadamos dovanos.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS