Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo apdovanojimuose triumfavę žalgiriečiai: „Šie įvertinimai reiškia labai daug“

Antradienio vakarą Kaune vykusiuose Lietuvos futbolo apdovanojimuose bene sėkmingiausiai pasirodė Vilniaus „Žalgirio“ atstovai.

Būtent žalgirietis Edvinas Gertmonas tapo geriausiu Lietuvos futbolininku, geriausiu metų treneriu buvo pripažintas sostinės ekipos strategas Vladimiras Čeburinas, o taip pat „Žalgiris“ buvo pripažintas Lietuvos metų futbolo organizacija.

Tiesa, žalgiriečiai šiuo metu stovyklauja Turkijoje, tad Kaune vykusioje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo tik komandos vadovė Vilma Venslovaitienė.

Tuo tarpu individualius įvertinimus gavę E. Gertmonas ir V. Čeburinas į šventėje susirinkusius dalyvius kreipėsi vaizdo žinutėmis.

„Labai dėkoju už įvertinimą, tai yra vienos iš mano svajonių išsipildymas. Noriu labai padėkoti visiems balsavusiems, šeimos nariams, kurie palaikė, komandai, su kuria turėjome puikius metus. Šis apdovanojimas labai daug reiškia ir tikrai dar kartą visiems labai dėkoju“, – kalbėjo E. Gertmonas.

„Labai visiems ačiū už apdovanojimą. Sezonas buvo labai sunkus, bet rezultatas yra – A lygos čempionų titulas, Hegelmann LFF taurė, ir svarbiausia – išpildyta svajonė žaisti UEFA Konferencijų lygos grupių etape.

Šiam sezonui kursime naujus planus, o praeitą sezoną prisiminsime tik gerais rezultatais ir puikiu darbu“, – jam antrino ir komandos treneris V. Čeburinas.

Visus tris kartus atsiimti nugalėtojams skirtų prizų lipo „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė.

„Manau, kad be sportinių rezultatų kažkokį turinį sukurti būtų sunku. Šis žaidimas yra žiūrovui, o kaip ten bebūtų, jam reikia pergalių. Turinį kurti yra sudėtinga, nes tai yra kūrybinis procesas, bet galvojau, ką mus reikėjo padaryti kaip futbolo klubui per tuos 13 metų, kad gautume šį apdovanojimą – tai yra laimėti 7 čempionų titulus, 9 taures ir 6 supertaures.

Tuomet užsipildo stadionai, o tada yra vyšnia ant torto – nuvesti Lietuvos komandą ten, kur dar niekas niekada nebuvo. Atidavėme gyvenimą tam, kad turėtume tai, ką šiandien turime, mūsų sirgalių pasididžiavimą, o šis prizas yra Vilniaus miestui.

Noriu padėkoti Vladimirui Čeburinui, kad surado jėgų po 2021-ųjų. Keturis kartus belstis į tas Europines duris, kad jos atsidarytų, trenerių pasaulyje nėra paprasta. Iš tikrųjų noriu jam padėkoti už jo profesionalumą, meilę Žalgiriui, už tai, kad patikėjo manimi ir davė antrą šansą, kad sutiko dirbti toliau ir mes turėjome tokią nuostabią futbolo vasarą. Ačiū treneriui, kad taip myli Žalgirį ir kad liko su mumis“, – kalbėjo ilgametė klubo vadovė.

Taip pat už pasiekimus su „Žalgiriu“ apdovanojimą atsiėmė ir Renanas Oliveira. Brazilas pernai atstovaudamas sostinės ekipai Optibet A lygoje pelnė 17 įvarčių ir tapo rezultatyviausiu žaidėju, o į apdovanojimų šventę atskubėjo tiesiai iš Turkijos, kur šiuo metu sportuoja naujoji jo komanda „Sarajevo“

„Noriu padėkoti dievui už šį apdovanojimą, padėkoti klubo vadovei ir treneriui už pasitikėjimą. Tai buvo mano pirmas ir, tikiuosi, ne paskutinis kartais, kai žaidžiau Lietuvoje ir noriu visiems padėkoti.

Tame sezone viskas čia buvo nuostabu, laimėjau pirmą savo trofėjų karjeroje, pirmą kartą tapau rezultatyviausiu čempionato žaidėju“, – sakė puolėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS