Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (balandžio 1–7 dienos)

Antrąją Velykų dieną prasidėjo dar viena futbolo savaitė su Lietuvos futbolo atstovų pasirodymais.

Balandžio 1 diena (pirmadienis)

Edgaras Utkus Belgijos čempionate sužaidė visas rungtynes ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ pagrindinės grupės rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su „Club Brugge“ vienuolike.

Italijos „Serie B“ čempionate Edgaras Dubickas žaidė iki 57 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Cremonese“ futbolininkus.

Izraelio čempionato išlikimo grupėje Emilijus Zubas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose 0:2 nusileido Jeruzalės „Hapoel“ ekipai.

Balandžio 2 diena (antradienis)

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 0:4 pralaimėjo „Rizespor“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 76 minutės ir 6 minutę įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda namuose 2:3 pralaimėjo „Linfield“ vienuolikei.

Balandžio 3 diena (trečiadienis)

Turkijos antrame divizione Arvydas Novikovas žaidė nuo 70 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ namuose 1:1 sužaidė su „Umraniyespor“ futbolininkais.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ svečiuose 0:2 pralaimėjo Turino „Juventus“ U23 komandai.

Kitame susitikime Linas Mėgelaitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 5:0 sutriuškino „Olbia“ komandą.

Albanijos taurės pusfinalio pirmame mače Juozas Lubas žaidė nuo 88 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 1:0 įveikė „Vllaznia“ komandą. Atsakomoji dvikova vyks balandžio 24 dieną.

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo mačo pradžios, 23 minutę įmušė įvartį ir 56 minutę buvo pakeistas, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ namuose 2:4 pralaimėjo „East Bengal“ komandai.

Rumunijos taurės ketvirtfinalyje Rokas Lekiatas aikštėje pasirodė pratęsimo metu, 106 minutę, bet jo atstovaujama „Craiova 1948“ namuose po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 0:0) pralaimėjo „Voluntari“ komandai ir kovą dėl trofėjaus baigė. Lietuvis serijoje nesmūgiavo.

Tuo tarpu kitame šio etapo mače Edvinas Gertmonas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose dramatiškai 1:0 nugalėjo „Hermannstadt“ ekipą ir pateko į varžybų pusfinalį.

Graikijos čempionato pagrindinėje grupėje Vykintas Slivka žaidė iki 78 minutės, bet jo atstovaujama „Lamia“ svečiuose 1:3 pralaimėjo Salonikų PAOK ekipai.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė iki 70 minutės, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 2:2 sužaidė su „Dila Gori“ komanda.

Kroatijos taurės pusfinalyje Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius, namuose 0:1 pralaimėjo Zagrebo „Dinamo“ ir žygį link dar vieno taurės trofėjaus baigė.

Balandžio 4 diena (ketvirtadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius į aikštę žengė 87 minutę, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Beroe“ futbolininkus.

Balandžio 5 diena (penktadienis)

Pirmosiose „Copa Sudamericana“ rungtynėse grupės etape „Universidad Catolica“ klubas, kuriame vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis, namuose 0:0 sužaidė su „Cruzeiro“ komanda.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 2:1 nugalėjo Šanchajaus „Jiading Huilong“ komandą.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 2:2 sužaidė su „Cracovia“ ekipa.

Slovėnijos lygoje Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo „Maribor“ išvykoje 2:0 įveikė „Aluminij“ vienuolikę.

Balandžio 6 diena (šeštadienis)

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 3:2 nugalėjo Dortmundo „Borussia II“.

Italijos „Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas žaidė iki 64 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 2:2 sužaidė su „Cosenza“.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė visas rungtynes ir ketvirtą pridėtą antro kėlinio minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 3:2 įveikė „Rogaska“ komandą.

Indijos čempionate Fedoras Černychas nebuvo registruotas mačui, o jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „North East Utd“ ekipai.

Šiaurės Airijos lygos išlikimo grupėje lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė pirmą kėlinį, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 2:3 nusileido „Dungannon“ komandai.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Torino“ išvykoje 2:3 pralaimėjo „Empoli“ ekipai.

Balandžio 7 diena (sekmadienis)

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 0:1 pralaimėjo „Antequera“ vienuolikei.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Astana“ svečiuose 0:1 pralaimėjo Karagandos „Šachtior“ ekipai.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes ir 69 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ komanda svečiuose 3:2 pranoko „Royale Union SG“ komandą.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Hermannstadt“ futbolininkais.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 3:0 sutriuškino „Olbia“ komandą.

Kitame mače Linas Mėgelaitis aikštėje pasirodė 69 minutę, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 1:0 įveikė „Vis Pesaro“ futbolininkus.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė iki 68 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 1:1 sužaidė su „Metalist 1925“ komanda.

Lietuvis Nojus Vytis Audinis Čekijos čempionate liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Teplice“ namuose 0:1 pralaimėjo „Hradec Kralove“ ekipai.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė pirmą rungtynių kėlinį, o jo atstovaujama „Lamia“ namuose 1:5 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ vienuolikei.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 68 minutės, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namie 0:0 išsiskyrė su Sofijos „CSKA 1948“.

Kroatijos čempionate pralaimėjimą patyrė Splito „Hajduk“ klubas, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius. Jo komanda išvykoje 0:1 pralaimėjo „Rijeka“ komandai.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas liko ant suolo, o jo „Audace Cerignola“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Picerno“ ekipai.

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ klubas, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis – jo komanda išvykoje 2:0 nugalėjo „Delfin“ vienuolikę.