Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (birželio 19–25 dienos)

Nors praėjusią savaitę ir šios pradžioje vyko rinktinių lango kovos, kai kurios komandos toliau žaidė savo čempionatų rungtynes. O kai kurie klubai pamažu pradėjo ir pasirengimą naujam sezonui.

Birželio 19 diena (pirmadienis)

Ekvadoro čempionate svarbią pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ komanda su vartininkų treneriu Mantu Tamulioniu, kuri išvykoje 2:1 pranoko „Barcelona SC“ ekipą. Pirmą sezono dalį lietuvio klubas užbaigė penktoje vietoje tarp 16 komandų.

Birželio 24 diena (šeštadienis)

Vilius Armanavičius žaidė nuo 71 minutės, o jo atstovaujamas „Kaspij“ klubas Kazachstano čempionate išvykoje 1:3 pralaimėjo „Astana“.

Kitose šios lygos rungtynėse Domantas Antanavičius liko tarp atsarginių, bet jo atstovaujama „Atyrau“ namuose 3:0 sutriuškino „Tobol“.

Birželio 25 diena (sekmadienis)

Vietnamo čempionate Vytas Gašpuitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama SLNA komanda namuose 0:0 sužaidė su „Binh Dinh“.

Latvijos čempionate Kristupas Keršys žaidė visas rungtynes ir 85 minutę įmušė įvartį, tačiau jo atstovaujama Rygos „Metta“ išvykoje 2:3 pralaimėjo „Liepaja“ futbolininkams.

Kitose rungtynėse Karolis Uzėla registruotas rungtynėms nebuvo, bet jo Rygos RFS ekipa namuose 3:0 sutriuškino „Valmiera“ futbolininkus.

Kazachstano pirmenybėse Artūras Žulpa aikštėje pasirodė 90-ąją minutę, o jo „Aktobe“ komanda namuose 1:1 išsiskyrė su „Maqtaaral“ futbolininkais.