Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (birželio 5–11 dienos)

Didžioji dalis pirmenybių Europoje baigiasi, tačiau kituose čempionatuose, kurie vyksta sistema pavasaris–ruduo, pasirodymus ir toliau tęsia lietuvių atstovaujami klubai.

Birželio 6 diena (antradienis)

Vietnamo čempionate Vytas Gašpuitis žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai SLNA komandai namuose 2:1 nugalėti „Ho Chi Minh“ futbolininkus.

Latvijos čempionate Fausto Steponavičiaus atstovaujama „Tukums 2000“ komanda namuose 2:2 sužaidė su „Auda“ futbolininkais. Lietuvis prie pergalės prisidėjo antrą pridėtą antro kėlinio minutę atlikęs rezultatyvų perdavimą rezultatą išlyginusiam įvarčiui.

Birželio 7 diena (trečiadienis)

Kazachstano taurės pusfinalį pasiekė Domanto Antanavičiaus atstovaujama „Atyrau“ komanda, kuri antrose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo Almatos „Kairat“. Pirmasis mačas buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1, tad pergalė garantavo lietuvio ekipai kelialapį į pusfinalį. Trečiadienio rungtynėms lietuvis registruotas nebuvo.

Birželio 9 diena (penktadienis)

Latvijos čempionate susitiko dvi komandos su lietuviais. Kristupas Keršys nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama Rygos „Metta“ namuose 0:6 pralaimėjo Rygos RFS ekipai. Pastarosios gretose Karolis Uzėla aikštėje pasirodė 58 minutę ir 78 minutę įmušė šeštąjį savo komandos įvartį.

Birželio 10 diena (šeštadienis)

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ komanda su lietuviu vartininkų treneriu Mantu Tamulioniu. Kito ekipa namuose 3:2 pranoko „Mushuc Runa“ futbolininkus.

Faustas Steponavičius žaidė iki 75 minutės, o jo atstovaujama „Tukums 2000“ komanda Latvijos čempionate namuose 2:0 įveikė „Jelgava“ futbolininkus.