Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (gegužės 27 – birželio 2 dienos)

Dalis Europos ir pasaulio pirmenybių ir toliau tęsiasi, o ten toliau pasirodo ir lietuviai futbolininkai bei treneriai.

Gegužės 27 diena (pirmadienis)

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Kolkheti 1913“ ekipa.

Bulgarijos čempionato paskutiniame mače Faustas Steponavičius žaidė iki 61 minutės, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 0:1 pralaimėjo „Arda“ komandai ir tarp 16 komandų užėmė 9 vietą. Iš viso lietuvis sezone aikštėje pasirodė 24 kartus, pelnė vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Nyderlandų „Den Bosch“ klubas paskelbė, kad komandą po pusantrų metų etapo ekipoje palieka Lietuvos futbolininkas Tomas Kalinauskas.

Gegužės 28 diena (antradienis)

Saudo Arabijos antro diviziono paskutinėse rungtynėse Džiugo Bartkaus, kuris šįsyk nebuvo registruotas rungtynėms, atstovaujama „Al Orubah“ komanda išvykoje 2:1 nugalėjo „Al-Faisaly“ ekipą ir tarp 18 komandų užėmė antrą vietą ir garantavo sau pakilimą į aukščiausią lygą. Iš viso vartininkas sužaidė 33 mačus ir per juos 15 kartų išlaikė vartus sausus.

Gegužės 31 diena (penktadienis)

„Copa Sudamericana“ turnyro paskutinėse grupės rungtynėse „Universidad Catolica“ ekipa, kurioje vartininkų treneriu dirba Mantas Tamulionis, svečiuose 0:1 pralaimėjo Brazilijos komandai „Cruzeiro“, grupėje užėmė antrą vietą ir pateko į turnyro šešioliktfinalį.

Birželio 1 diena (šeštadienis)

Danielis Romanovskis Sakartvelo čempionate liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 2:0 įveikė „Gagra“ komandą.

Birželio 2 diena (sekmadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Guangzhou“ išvykoje 5:2 nugalėjo „Jiangxi Lushan“ vienuolikę.

Ekvadoro čempionato rungtynėse „Universidad Catolica“ komanda, kur vartininkų treneriu dirba Mantas Tamulionis, paskutinėse pirmos sezono dalies rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo „Macara“ ir pirmą sezono dalį užbaigė penktoje vietoje tarp 16 komandų.

„Universidad Catolica“ nuotr.;

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS