Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (gruodžio 11–17 dienos)

LFF.lt pristato tradicinę Lietuvos futbolo atstovų užsienyje bei jų komandų pasirodymų apžvalgą.

Gruodžio 11 diena (pirmadienis)

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes ir 51 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Teuta“ komanda.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas aikštėje pasirodė 81 minutę, o jo atstovaujama „Den Bosch“ svečiuose 0:0 išsiskyrė su „Jong AZ“ ekipa.

Italijos „Serie C“ C grupės pirmenybėse Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 3:3 sužaidė su „Virtus Francavilla“.

Gruodžio 13 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione dar vieną nesėkmę patyrė „Al Orubah“ komanda su Džiugu Bartkumi – šį kartą namuose buvo 0:2 pralaimėta „Al Jandal“ futbolininkams.

„Coppa Italia Serie C“ turnyro ketvirtfinalio etape Linas Mėgelaitis žaidė iki 84 minutės, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 0:0) išvykoje pranoko titulą gynusią „Vicenza“ ir pateko į varžybų pusfinalį.

Kitose šio turnyro etapo rungtynėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 70 minutės, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 2:0 nugalėjo „Pescara“ futbolininkus ir taip pat žengė tarp keturių geriausių turnyro komandų.

Gruodžio 14 diena (ketvirtadienis)

Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, Indijos čempionato rungtynėse išvykoje 1:0 nugalėjo „Punjab“ ekipą.

Justas Lasickas žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ paskutinėse UEFA Europos Konferencijų lygos grupių etapo rungtynėse išvykoje 2:1 pranoko Bratislavos „Slovan“. Slovėnijos komanda iš viso sukaupė 6 taškus, grupėje užėmė trečią vietą ir tarptautinis sezonas jai baigėsi.

Gruodžio 15 diena (penktadienis)

Tomas Kalinauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda Nyderlandų antro diviziono rungtynėse namuose 0:4 pralaimėjo „De Graafschap“ futbolininkams.

Šiaurės Airijos pirmenybėse lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 89 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda išvykoje 2:0 pranoko „Ballymena“ ekipą.

Gruodžio 16 diena (šeštadienis)

Edvinas Girdvainis vis dar nebuvo registruotas savo naujosios komandos rungtynėms, o jo atstovaujama „Sandhausen“ Vokietijos trečiame divizione išvykoje 0:4 pralaimėjo „Ingolstadt“ vienuolikei.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai Tel Avivo „Hapoel“ komandai išvykoje 2:1 nugalėti Bnei Rainos „Maccabi“.

Belgijos aukščiausioje lygoje Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, per pridėtą antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Leuven“. Lietuvis 59 minutę asistavo Thibo Somersui, po kurio įvarčio rezultatas tapo 1:1.

Italijos „Serie C“ B grupėje susitiko dvi ekipos su lietuviais. „Entella“ komanda, kurios gretose Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas susitikimui, namuose 2:0 pranoko „Rimini“ futbolininkus, o pastarųjų komandoje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes.

Albanijos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 2:1 pranoko Tiranos „Dinamo“ ekipą.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 nugalėjo „Empoli“ vienuolikę.

Limasolio AEL klubas pranešė, kad abipusiu sutarimu nutraukė kontraktą su Lietuvos rinktinės kapitonu Fedoru Černychu.

Gruodžio 17 diena (sekmadienis)

Lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ komanda Ispanijos trečio diviziono antros grupės dvikovoje išvykoje 0:1 pralaimėjo „Melilla“ futbolininkams.

Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Lodzės LKS Lenkijos čempionate namuose 1:1 išsiskyrė su „Ruch“ futbolininkais.

Titas Milašius nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Podbeskidzie“ Lenkijos antrame divizione išvykoje 1:0 nugalėjo Pruškovo komandą.

Splito „Hajduk“ klubas, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate išvykoje 0:0 išsiskyrė su Zagrebo „Dinamo“.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes ir 62 minutę gavo geltoną kortelę, bet jo atstovaujamas „Lamia“ klubas savo aikštėje 1:2 nusileido „Volos“ vienuolikei.