Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (kovo 25–31 dienos)

Pasibaigus rinktinių pertraukai, prasitęsė ir užsienio klubams atstovaujančių lietuvių pasirodymai.

Kovo 25 diena (pirmadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes ir 24 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Guangzhou“ komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „Foshan Nanshi“ ekipa.

Kovo 28 diena (ketvirtadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ klubas su Džiugu Bartkumi namuose 1:2 pralaimėjo „Jeddah“ ekipa.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Perugia“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Carrarese“ vienuolikei.

Kitame šios grupės mače Linas Mėgelaitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 2:3 neprilygo „Fermana“ komanda.

Kovo 29 diena (penktadienis)

Albanijos čempionate Juozas Lubas žaidė nuo 79 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 1:0 nugalėjo „Kukesi“ ekipą.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė nuo antro kėlinio pradžios iki dvikovos pabaigos, o jo atstovaujama „Maribor“ savo aikštėje 1:0 pranoko „Radomlje“ futbolininkus.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 0:3 pralaimėjo „Dordrecht“ komandai.

Kovo 30 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ ekipa namuose 0:5 pralaimėjo „Yunnan Yukun“ ekipai.

Gvidas Gineitis Italijos čempionate nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 įveikė „Monza“ futbolininkus.

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo 40 minutės, o jo atstovaujama Keralos „Blasters“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Jamshedpur“ ekipa.

Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas rungtynėms, o Lenkijos čempionate jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje net 0:6 pralaimėjo Balstogės „Jagiellonia“ vienuolikei.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 3:2 įveikė „Koper“ komandą.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė visas rungtynes, 89 minutę pelnė įvartį ir ketvirtą pridėtą antro kėlinio minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Samtredia“ klubu.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 3:1 nugalėjo „Pontedera“.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 0:0 sužaidė su Arado UTA.

Splito „Hajduk“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionato dvikovoje namuose 0:1 pralaimėjo Zagrebo „Dinamo“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 0:0 sužaidė su „Turris“ komanda.

Kovo 31 diena (sekmadienis)

Rumunijos čempionato išlikimo grupės rungtynėse Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ namuose 1:2 pralaimėjo „Otelul“ klubui.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė nuo 62 minutės, bet jo atstovaujama „Astana“ namuose 0:1 pralaimėjo „Yelimay Semey“ futbolininkams.

Lietuvis Nojus Vytis Audinis debiutavo Čekijos aukščiausioje lygoje ir pirmose savo rungtynėse jau įmušė įvartį. Lietuvis į aikštę žengė 74 minutę, jau 76-ąją įmušė įvartį, bet jo atstovaujama „Teplice“ svečiuose 1:4 pralaimėjo „Ostrava“ vienuolikei.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius nepakilo nuo atsarginių suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 0:0 sužaidė su „Cherno More“ ekipa.

Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse vartininkas Ernestas Juškevičius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Malaga“.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ ekipa išvykoje 4:4 išsiskyrė su „Verl“ komanda.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 60 minutės, bet jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:2 pralaimėjo „Dnipro-1“ vienuolikei.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ išvykoje 1:3 pralaimėjo Salonikų „Aris“ ekipai.

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ klubas, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis. Jo ekipa namuose 5:1 sutriuškino „Orense“ ekipą.