Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (lapkričio 13–19 dienos)

Nors ši savaitė yra skirta paskutiniam 2023-ųjų rinktinių langui, kai kurie žemesni divizionai toliau tęsė savo pirmenybės, o jose varžėsi ir lietuviai.

Lapkričio 13 diena (pirmadienis)

Italijos „Serie C“ B grupės pirmenybėse Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Lucchese“ komandai.

Kitame mače Linas Mėgelaitis žaidė iki 61 minutės, 31 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Pescara“ komanda.

Lapkričio 16 diena (ketvirtadienis)

Linas Mėgelaitis Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse žaidė iki 76 minutės, o jo atstovauja „Rimini“ ekipa išvykoje 1:0 įveikė „Sestri Levante“ futbolininkus.

Kitose šios grupės rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys nuo atsarginių suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama „Entella“ ekipa savo stadione 0:1 pralaimėjo „Cesena“ vienuolikei.

Lapkričio 17 diena (penktadienis)

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 74 minutės, o jo atstovaujamas „Den Bosch“ klubas namuose 1:4 pralaimėjo „Telstar“ futbolininkams.

Lapkričio 18 diena (šeštadienis)

Edgaras Dubickas šį kartą liko tarp atsarginių, bet jo atstovaujama „Catania“ Italijos „Serie C“ C grupės rungtynėse namuose dramatiškai 2:1 patiesė „Turris“ futbolininkus.

„Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visą mačą, per antro kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Perugia“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Pineto“ ekipa.

Lapkričio 19 diena (sekmadienis)

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 66 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose net 0:3 pralaimėjo „Cliftonville“ ekipai.

Lietuvis Ernestas Juškevičius Ispanijos trečios lygos antroje grupėje žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Linares“ ekipa išvykoje 0:2 pralaimėjo „Antequera“ futbolininkams.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas irgi žaidė visą mačą, o jo „Audace Cerignola“ išvykoje 2:2 išsiskyrė su „Potenza“ komanda.