Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (lapkričio 20–26 dienos)

Šią savaitę baigėsi paskutinė šių metų vyrų rinktinių pertrauka, tad į oficialias rungtynes sugrįžo ir lietuvių atstovaujami užsienio klubai.

Lapkričio 22 diena (trečiadienis)

Justas Lasickas nebuvo registruotas susitikimui, bet jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ Slovėnijos taurės šešioliktfinalyje namuose 4:1 nugalėjo „Rudar“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą.

Vykintas Slivka nerungtyniavo, o jo atstovaujama „Lamia“ komanda Graikijos taurės šešioliktfinalyje išvykoje 1:2 nusileido „Levadiakos“ futbolininkams ir kovą dėl trofėjaus užbaigė.

Rygos „Metta“ su Kristupu Keršiu žengė didelį žingsnį link išlikimo aukščiausioje Latvijos lygoje – pirmose pereinamose rungtynėse sostinės komanda namuose net 6:1 sutriuškino žemesnio diviziono „Skanste“ futbolininkus.

Lapkričio 23 diena (ketvirtadienis)

Buvo užbaigtos Albanijos čempionato rungtynės, kurios vyko dar mėnesio pirmoje dalyje, bet buvo nutrauktos, kai aikštėje mirė „Egnatia“ klubo futbolininkas Raphaelis Dwamena. Pratęstame mače Gytis Paulauskas sužaidė visą laiką, o „Egnatia“ dvikovą namuose su „Partizani“ baigė 1:1.

Lapkričio 24 diena (penktadienis)

Graikijos čempionate Kretos OFI komanda, kuriai vadovauja lietuviškas trenerių štabas (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas, Jonas Skinderis) namuose 1:1 sužaidė su „Volos“ futbolininkais.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas žaidė visą pirmą kėlinį ir per pertrauką buvo pakeistas, o jo atstovaujama Lodzės LKS ekipa savo aikštėje 0:2 pralaimėjo „Zaglebie“ komandai.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Podbeskidzie“ išvykoje net 0:3 neprilygo „Chrobry“ futbolininkams.

Tomas Kalinauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ antrame Nyderlandų divizione išvykoje 0:1 pralaimėjo Bredos NAC ekipai.

Lapkričio 25 diena (šeštadienis)

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ iškovojo svarbią pergalę, kai namuose 2:1 pranoko „Hatayspor“ ekipą.

Kristupas Keršys antrose pereinamose rungtynėse dėl vietos aukščiausioje Latvijos lygoje žaidė visą mačą ir per pridėtą antro kėlinio laiką mušė pergalingą įvartį, o jo atstovaujama Rygos „Metta“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Skanste“, laimėjo bendrą dviejų mačų seriją 8:2 ir išliko aukščiausiame divizione.

Bulgarijos lygoje Faustas Steponavičius žaidė nuo 82 minutės, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 3:1 įveikė „Pirin“ ekipą.

Indijos čempionate pergalę iškovojo Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys. Jo komanda namuose 1:0 palaužė „Hyderabad“ klubą.

Belgijos lygoje Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes ir 16 minutę užsidirbo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ komanda savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Eupen“.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visą mačą, o jo „Carrick Rangers“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Coleraine“ komanda.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė visą pirmą kėlinį ir per pertrauką buvo pakeistas, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Radomlje“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visą mačą, o jo „Perugia“ savo aikštėje 1:1 sužaidė su „Carrarese“ komanda.

Kitose šios grupės rungtynėse vartininkas Ovidijus Šiaulys nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Pontedera“ futbolininkus.

Trečiame šios grupės susitikime Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, 80 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujamas „Rimini“ klubas namuose 1:0 įveikė „Fermana“.

Lapkričio 26 diena (sekmadienis)

Ekvadoro čempionate pergalę iškovojo „Universidad Catolica“ komanda, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis, išvykoje 2:0 palaužė „Mushuc Runa“ komandą.

Kroatijos čempionate dar vieną pergalę į savo sąskaitą pridėjo Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius. Splito klubas išvykoje 2:0 nugalėjo „Istra 1961“ komandą.

Italijos „Serie C“ C grupės pirmenybių rungtynėse Edgaras Dubickas į aikštę žengė penktą pridėtą antro kėlinio minutę, o jo atstovaujama „Catania“ komanda išvykoje 1:0 įveikė „Giugliano“ futbolininkus.

Kitame šios grupės mače Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, 64 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Turris“ ekipa.

Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse Lietuvos vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ komanda namuose 1:1 sužaidė su „CF Intercity“ ekipa.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 85 minutės, 22 minutę įmušė įvartį, 73 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Lamia“ komanda rezultatyviose rungtynėse namuose 3:3 išsiskyrė su „Atromitos“ futbolininkais.