Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugpjūčio 21–27 dienos)

LFF.lt skaitytojams pateikia dar vieną apžvalgą apie užsienio klubams atstovaujančius lietuvius.

Rugpjūčio 21 diena (pirmadienis)

„Durand Cup“ turnyre Indijoje didelę pergalę iškovojo Keralos „Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys. Jo ekipa net 5:0 sutriuškino „Indian Air Force“.

Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ komanda pirmose Italijos čempionato rungtynėse namuose 0:0 išsiskyrė su „Cagliari“ futbolininkais.

Pergalingai Kipro čempionatą pradėjo Fedoro Černycho atstovaujama Limasolio AEL komanda, pirmose rungtynėse išvykoje 1:0 nugalėjusi „Doxa“ ekipą. Lietuvis į aikštę žengė 85 minutę.

Airijos taurės aštuntfinalyje „Cork City“, kuriai atstovauja Rokas Stanulevičius, namuose 3:0 sutriuškino „Waterford“ ir pateko į ketvirtfinalį. Lietuvis mačą pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė iki 82 minutės.

Rugpjūčio 22 diena (antradienis)

Šiaurės Airijos čempionate skaudų pralaimėjimą patyrė „Carrick Rangers“ su lietuviu Nedu Mačiulaičiu, kuris išvykoje net 0:9 pralaimėjo „Crusaders“ vienuolikei. Lietuvis žaidė visą antrą kėlinį.

Rugpjūčio 24 diena (ketvirtadienis)

Justas Lasickas žaidė nuo 85 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ UEFA Europos lygos paskutinio atrankos etapo pirmose rungtynėse namuose 0:2 nusileido „Qarabag“ ekipai iš Azerbaidžano.

Rugpjūčio 25 diena (penktadienis)

Tomas Kalinauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda Nyderlandų antro diviziono rungtynėse namuose 1:2 pralaimėjo „Dem Haag“ futbolininkams.

Titas Milašius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo bei trenerio Donato Vencevičiaus atstovaujama „Podbeskidzie“ Pirmoje Lenkijos lygoje išvykoje 0:3 pralaimėjo Gdansko „Lechia“ ekipai.

Airijos čempionate Rokas Stanulevičius žaidė iki 54 minutės, o jo atstovaujamas „Cork City“ klubas išvykoje 1:3 neprilygo „Drogheda“ vienuolikei.

Rugpjūčio 26 diena (šeštadienis)

Lietuvis Nedas Mačiulaitis Šiaurės Airijos čempionate žaidė iki pridėto antro kėlinio laiko, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ ekipa išvykoje 3:3 sužaidė su „Linfield“ komanda.

Pirmose Albanijos lygos rungtynėse Gytis Paulauskas į aikštę žengė 62 minutę, tačiau jo atstovaujama „Egnatia“ komanda namuose 0:1 neprilygo „Skenderbeu“ futbolininkams.

Lenkijos aukščiausioje lygoje Artemijus Tutyškinas žaidė nuo 61 minutės, 66 minutę buvo nubaustas geltona kortele, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 1:2 nusileido „Puszcza“ komandai.

Lygiosiomis Izraelio čempionatą pradėjo Tel Avivo „Hapoel“ su visas rungtynes žaidusiu Emilijumi Zubu – lietuvio komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „Sakhnin“ komanda.

Splito „Hajduk“, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate išvykoje 2:1 pranoko „Varaždin“ klubą.

Graikijos čempionate skaudžią nesėkmę patyrė Kretos OFI su lietuvišku trenerių štabu (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas ir Jonas Skinderis) – Kretos komanda išvykoje 0:3 pralaimėjo „Asteras Tripolis“ klubui.

Svarbią pergalę Ekvadoro čempionate pasiekė „Universidad Catolica“ kur vartininkų treneriu dirba Mantas Tamulionis. Kito komanda išvykoje 1:0 nugalėjo „Independiente del Valle“ komandą.

Ispanijos ketvirtos lygos antros grupės starte lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ ekipa išvykoje 0:1 pralaimėjo „Merida AD“ futbolininkams.

Gvidas Gineitis „Serie A“ pirmenybėse Italijoje liko ant suolo, o jo atstovaujama „Torino“ išvykoje net 1:4 neprilygo AC „Milan“ vienuolikei.

Rugpjūčio 27 diena (sekmadienis)

Kazachstane susitiko dvi lietuvių atstovaujamos komandos – „Atyrau“, kurios gretose Domantas Antanavičius liko tarp atsarginių, namuose 0:0 išsiskyrė su „Aktobe“, kur Artūras Žulpa nebuvo registruotas susitikimui.

Edgaras Utkus nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ Belgijos čempionate išvykoje 2:0 nugalėjo „St. Truiden“ futbolininkus.

Latvijos čempionate Kristupas Keršys žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Rygos „Metta“ išvykoje 0:5 neprilygo to paties miesto RFS klubui.

Slovėnijos lygoje Justas Lasickas žaidė nuo 65 minutės, bet jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:4 nusileido „Celje“ ekipai.

Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate nebuvo registruotas rungtynėms, bet jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 2:1 įveikė „Etar“ ekipą.

Graikijos pirmenybėse Vykintas Slivka atliko rezultatyvų perdavimą ir prisidėjo, kad jo atstovaujamas „Lamia“ klubas namuose 1:0 nugalėtų Salonikų „Aris“. Lietuvis žaidė visas rungtynes ir 38 minutę asistavo įmušusiam Carlitos.

Kipro čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo 81 minutės, o jo atstovaujama Limasolio AEL ekipa namuose 4:3 pranoko „Zakakiou“ klubą.

Marius Adamonis nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujamas Romos „Lazio“ Italijos čempionate namuose 0:1 pralaimi „Genoa“ futbolininkams.