Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugpjūčio 7–13 dienos)

LFF.lt tradiciškai pristato užsienio klubams atstovaujančių lietuvių bei jų klubų praėjusios savaitės pasirodymus.

Rugpjūčio 7 diena (pirmadienis)

Antrame Lenkijos divizione „Podbeskidzie“ klubas, kuriame rungtyniauja Titas Milašius ir kurio trenerių štabe dirba Donatas Vencevičius, išvykoje 1:1 sužaidė su „Rseszow“ futbolininkais. T. Milašius rungtynėms registruotas nebuvo.

Rugpjūčio 8 diena (antradienis)

Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas „Toto Cup“ turnyre 0:1 pralaimėjo „SC Ashdod“ komandai.

Justas Lasickas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujamas Ljublianos „Olimpija“ klubas Čempionų lygos atrankos trečio etapo pirmose rungtynėse namuose 0:3 pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ futbolininkams.

Rugpjūčio 10 diena (ketvirtadienis)

Artūras Žulpa registruotas rungtynėms nebuvo, o jo atstovaujamas „Aktobe“ klubas Europos Konferencijų lygos trečio atrankos etapo pirmose rungtynėse išvykoje 1:1 sužaidė su „Sepsi“ klubu iš Rumunijos.

Tame pačiame turnyre Splito „Hajduk“, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, pirmose trečio atrankos etapo rungtynėse namuose 0:0 išsiskyrė su Salonikų PAOK.

Rugpjūčio 11 diena (penktadienis)

Tomas Kalinauskas registruotas dvikovai nebuvo, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda Nyderlandų antrame divizione namuose 1:0 įveikė „Oss“ ekipą.

Airijos čempionate Rokas Stanulevičius žaidė iki 69 minutės, o jo „Cork City“ klubas namuose 1:1 išsiskyrė su „UC Dublin“ futbolininkais.

Rugpjūčio 12 diena (šeštadienis)

Ekvadoro lygoje „Universitad Catolica“ ekipa, kurioje vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis, išvykoje 0:0 sužaidė su „Guayaquil City“ komanda.

Domantas Antanavičius aikštėje pasirodė 74 minutė ir padėjo savo atstovaujamam „Atyrau“ klubui namuose Kazachstano čempionate 1:0 nugalėti „Kaspij“ ekipą.

Titas Milašius liko tarp atsarginių, o jo ir trenerio Donato Vencevičiaus atstovaujama „Podbeskidzie“ Lenkijos antrame divizione išvykoje 0:1 pralaimėjo „Odra Opole“ ekipai.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė iki 76 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 0:2 pralaimėjo „Newry City“ komandai.

Justas Lasickas registruotas rungtynėms nebuvo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ Slovėnijos čempionate namuose 2:1 nugalėjo „Domžale“.

Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate aikštėje pasirodė 73 minutę, tačiau jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ komanda išvykoje 0:1 pralaimėjo „Hebar“.

Modestas Vorobjovas debiutavo aukščiausioje Turkijos lygoje. Jis į aikštę žengė 83 minutę, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ komanda išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Konyaspor“.

Emilijus Zubas „Toto Cup“ turnyro rungtynėse žaidė visas rungtynes, 55 minutę gavo geltoną kortelę, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ 0:2 neprilygo „Maccabi Petah Tikva“ komandai.

Artemijus Tutyškinas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Lodzės LKS miesto derbyje aukščiausioje Lenkijos lygoje išvykoje 0:1 pralaimėjo „Widzew“.

Rugpjūčio 13 diena (sekmadienis)

Indijos „Durand Cup“ turnyro rungtynėse Keralos „Blasters“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, 3:4 pralaimėjo „Gokulam“ komandai.

Edgaras Utkus registruotas rungtynėms nebuvo, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ komanda Belgijos čempionate namuose 0:1 neprilygo „Genk“.

Artūras Žulpa nebuvo registruotas Kazachstano čempionato rungtynėms, o jo atstovaujama „Aktobe“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Aksu“ futbolininkais.

Kristupas Keršys Latvijos čempionate sužaidė visas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Rygos „Metta“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Riga FC“ komandai.

Kroatijos čempionate pergalę iškovojo Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius. Splito komanda namuose 3:0 sutriuškino „Slaven Belupo“ ekipą.