Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 11–17 dienos)

Šią savaitę baigėsi rinktinių langui skirta pertrauka, tad lietuviai grįžo į savo klubus užsienyje ir pratęsė savo pasirodymus ten.

Rugsėjo 13 diena (trečiadienis)

Rinktinių pertraukos metu du įvarčius įmušęs Gytis Paulauskas rungtynes pradėjo ant suolo, o jo atstovaujama „Egnatia“ komanda Albanijos čempionate namuose 4:3 nugalėjo „Erzeni“ futbolininkus. Puolėjas iš Lietuvos į aikštę žengė 69 minutę.

Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius, nesunkiai žengė į Kroatijos taurės aštuntinfalį. Šešioliktfinalio etape Splito klubas išvykoje 6:0 susitvarkė su žemesnės lygos „Gornja Vrba“ futbolininkais.

Rugsėjo 14 diena (ketvirtadienis)

Džiugas Bartkus vėl žaidė visas rungtynes ir su „Al-Orobah“ antrame Saudo Arabijos divizione iškovojo dar vieną pergalę, kai 1:0 namuose nugalėjo „Al-Batin“ futbolininkus.

Rugsėjo 15 diena (penktadienis)

Kristupas Keršys Latvijos čempionate žaidė iki 22 minutės, kol buvo pakeistas, o jo atstovaujama Rygos „Metta“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „Auda“ komandai.

Tomas Kalinauskas Nyderlandų antrame divizione liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ ekipa namuose 3:2 nugalėjo „Maastricht“ vienuolikę.

Airijos čempionate Rokas Stanulevičius nebuvo registruotas mačui, bet jo atstovaujama „Cork City“ namuose 2:1 pranoko „Wexford“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ B grupės pirmenybėse pergalę iškovojo „Rimini“ komanda su Linu Mėgelaičiu, kuri namuose 4:3 įveikė Turino „Juventus“ U23 komandą. Atraminis saugas iš Lietuvos žaidė visas rungtynes.

Kitame šio čempionato mače pergalę iškovojo ir Mariaus Adamonio atstovaujama „Perugia“, kuri išvykoje 2:1 nugalėjo SPAL komandą. Lietuvis savo komandos vartus gynė visas rungtynes.

Rugsėjo 16 diena (šeštadienis)

Ekvadoro čempionate „Universidad Catolica“ klubas, kuriame vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis, išvykoje 2:1 nugalėjo „Orense“ futbolininkus.

Domantas Antanavičius Kazachstano lygoje liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Atyrau“ komanda namuose 0:0 sužaidė su „Kyzylzhar“ ekipa.

Po traumos pasveikęs Edgaras Utkus grįžo į aikštę, bet jo atstovaujama „Cercle Brugge“ komanda Belgijos čempionate išvykoje 1:2 pralaimėjo RWDM komandai. E. Utkus aikštėje pasirodė 86 minutę.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė iki 68 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda išvykoje 1:2 pralaimėjo „Glenavon“ komandai.

Graikijos lygoje susitiko du lietuvių atstovaujami klubai. „Lamia“ komanda, kurioje visas rungtynes žaidė Vykintas Slivka, namuose 2:2 sužaidė su Kretos OFI su lietuviškuoju trenerių štabu (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas, Jonas Skinderis).

Artemijus Tutyškinas Lenkijos čempionate aikštėje pasirodė per pridėtą antro kėlinio laiką, o jo atstovaujamas Lodzės LKS klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Rakow“ futbolininkams.

Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate žaidė nuo 53 minutės ir prisidėjo prie to, kad jo atstovaujamas Plovdivo „Botev“ klubas išvykoje 2:2 sužaistų su Razgrado „Ludogorec“.

Fedoras Černychas Kipre liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Limasolio AEL vietos čempionate namuose 0:0 sužaidė su „Omonia“.

Slovėnijos pirmenybėse Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:1 nugalėjo „Maribor“.

Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Entella“ Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse namuose 0:1 pralaimėjo „Sestri Levante“ komandai.

Vartininkas Ernestas Juškevičius nepakilo nuo suolo, tačiau jo atstovaujama „Linares“ komanda Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse išvykoje 1:0 pranoko „Cordoba“ futbolininkus.

Rugsėjo 17 diena (sekmadienis)

Tašką Lenkijos antrame divizione iškovojo „Podbeskidzie“, kurios trenerių štabe dirba Donatas Vencevičius bei rungtyniauja Titas Milašius. Jų komanda išvykoje 2:2 išsiskyrė su „Termalica“. T. Milašius liko tarp atsarginių.

Modestas Vorobjovas po traumos grįžo į rikiuotę ir nuo atsarginių stebėjo, kaip jo atstovaujama „Istanbulspor“ komanda Turkijos čempionate namuose 0:2 pralaimi „Basaksehir“ futbolininkams.

Nelauktą pralaimėjimą Kroatijos čempionate patyrė Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius. Splito komanda išvykoje 1:2 pralaimėjo „Gorica“ komandai.