Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 18–24 dienos)

Lietuvos atstovų klubai užsienyje praėjusią savaitę toliau pratęsė savo pasirodymus vietiniuose ir tarptautiniuose čempionatuose.

Rugsėjo 18 diena (pirmadienis)

Gvidas Gineitis „Serie A“ čempionate Italijoje žaidė nuo 88 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ komanda išvykoje 3:0 sutriuškino „Salernitana“ ekipą.

Albanijos lygoje Gytis Paulauskas žaidė iki antrojo kėlinio pridėto laiko, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Partizani“ futbolininkais.

Emilijus Zubas Izraelio lygoje žaidė visas rungtynes ir per antro kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ išvykoje 0:0 sužaidė su Ber Ševos „Hapoel“.

Rugsėjo 19 diena (antradienis)

Italijos „Serie C“ čempionato B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, 90 minutę gavo geltoną kortelę, tačiau jo atstovaujama „Rimini“ komanda išvykoje 0:1 pralaimėjo „Pineto“ futbolininkams.

Kitame šios grupės mače Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Vis Pesaro“ ekipai.

Trečiame šios grupės susitikime Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Perugia“ komandai namuose 1:1 sužaisti su „Pontedera“.

Rugsėjo 20 diena (trečiadienis)

Justas Lasickas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ UEFA Europos Konferencijų lygos grupės varžybose išvykoje 0:2 pralaimėjo „Lille“ komandai.

Rugpjūčio 21 diena (ketvirtadienis)

Indijos čempionate pergalę iškovojo Keralos „Blasters“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys. Ji namuose 2:1 nugalėjo „Bengaluru“ futbolininkus.

Džiugas Bartkus Saudo Arabijos antrame divizione prisidėjo prie dar vienos savo komandos pergalės – jo atstovaujama „Al-Orubah“ namuose 3:1 įveikė „Hajer“ futbolininkus.

Rugsėjo 22 diena (penktadienis)

„Podbeskidzie“ komanda su dviem lietuviais (Titu Milašiumi bei treneriu Donatu Vencevičiumi) Lenkijos antrame divizione namuose 1:1 sužaidė su „Leczna“. T. Milašius aikštėje pasirodė 78 minutę.

Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate į aikštę žengė per pridėtą antro kėlinio laiką, bet jo atstovaujamas Plovdivo „Botev“ namuose 1:2 pralaimėjo Sofijos CSKA.

Modestas Vorobjovas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujamas „Istanbulspor“ klubas Turkijos aukščiausioje lygoje išvykoje 0:2 neprilygo „Gaziantep“ futbolininkams.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas liko ant suolo, o jo atstovaujamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 1:4 pralaimėjo „Roda“ ekipai.

Artemijus Tutyškinas Lenkijos čempionate liko tarp atsarginių, o jo Lodzės LKS namuose 2:2 sužaidė su Balstogės „Jagiellonia“.

Rokas Stanulevičius registruotas rungtynėms nebuvo, o jo atstovaujama „Cork City“ Airijos čempionate išvykoje 1:2 pralaimėjo „Shelbourne“ vienuolikei.

Šiaurės Airijos lygoje lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 75 minutės, o jo atstovaujamas „Carrick Rangers“ klubas išvykoje net 1:4 pralaimėjo „Larne“ ekipai.

Rugsėjo 23 diena (šeštadienis)

Latvijos čempionate Kristupas Keršys žaidė nuo 73 minutės, o jo atstovaujama Rygos „Metta“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Tukums“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 2:4 pralaimėjo „Bravo“ futbolininkams.

Albanijos pirmenybėse Gytis Paulauskas žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 2:1 nugalėjo „Laci“ ekipą.

Graikijos čempionate Kretos OFI, kuriame dirba Lietuvos treneriai (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas, Jonas Skinderis) namuose 1:1 sužaidė su „Atromitos“ komanda.

Kitame mače Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Lamia“ išvykoje 0:2 nusileido „Panserraikos“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:2 pralaimėjo „Arezzo“ ekipai.

Kitoje dvikovoje susitiko du Lietuvos futbolininkų atstovaujami klubai. „Rimini“ komanda su Linu Mėgelaičiu namuose 2:2 sužaidė su „Perugia“, kurioje žaidžia Marius Adamonis. Abu lietuviai žaidė visas rungtynes.

Kroatijos čempionate pergalę iškovojo Splito „Hajduk“, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius. Splito komanda namuose 1:0 pranoko Zagrebo „Lokomotiva“.

Ekvadoro čempionate tašką į saskaitą pridėjo „Universidad Catolica“ su lietuviu vartininkų treneriu Mantu Tamulioniu, kuri namuose 0:0 sužaidė su „Gualaceo“ futbolininkais,

Rugsėjo 24 diena (sekmadienis)

Kazachstano čempionate Domantas Antanavičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Atyrau“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Okzhtepes“ futbolininkais.

Belgijos lygoje Edgaras Utkus rungtyniavo iki 53 minutės, bet jo atstovaujamas „Cercle Brugge“ namuose 0:2 pralaimėjo „Royale Union SG“ ekipai.

Kipro čempionate Fedoras Černychas aikštėje pasirodė 65 minutę, o jo atstovaujama Limasolio AEL miesto derbyje išvykoje 0:2 nusileido „Apollon“.

Vartininkas Ernestas Juškevičius Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 0:1 pralaimėjo „Malaga“ klubui.

Gvidas Gineitis nuo atsarginių suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama „Torino“ komanda „Serie A“ pirmenybėse namuose 1:1 išsiskyrė su „Roma“.