Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 16–22 dienos)

Šią savaitę finišavo rinktinių pertrauka ir buvo pratęstos įvairių šalių pirmenybės. Užsienio lygose varžėsi ir lietuvių atstovaujami klubai.

Spalio 16 diena (pirmadienis)

Linas Mėgelaitis žaidė pirmą rungtynių kėlinį, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda Italijos „Serie C“ B grupės susitikime išvykoje 0:4 pralaimėjo „Pontedera“ vienuolikei.

Spalio 20 diena (penktadienis)

Atsinaujinusiose Graikijos pirmenybėse Vykintas Slivka žaidė nuo 70 minutės, o jo atstovaujama „Lamia“ komanda namuose 2:1 įveikė „Giannina“ futbolininkus.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 1:2 pralaimėjo „Venlo“ vienuolikei.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis rungtyniavo iki 70 minutės, o jo „Carrick Rangers“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Larne“ ekipai.

Spalio 21 diena (šeštadienis)

Lietuvis Faustas Steponavičius Bulgarijos čempionate pelnė pirmą savo įvartį, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje rezultatyviose rungtynėse 5:3 pranoko Vracos „Botev“. Po lietuvio įvarčio 28 minutę jo komanda išsiveržė į priekį 2:1, o pakeistas Lietuvos rinktinės narys buvo 54 minutę.

Indijos čempionate Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba Karolis Skinys, namuose 1:1 išsiskyrė su „North East United“ ekipa.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius žaidė nuo 58 minutės, o jo ir trenerio Donato Vencevičiaus atstovaujama „Podbeskidzie“ išvykoje 0:3 pralaimėjo „Tychy“ futbolininkams.

Italijos „Serie A“ čempionate Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 74 minutę, bet jo atstovaujama „Torino“ namuose 0:3 nusileido Milano „Inter“ komandai.

Titas Krapikas „Serie C“ C grupės rungtynėse žaidė visas 90 minučių, išlaikė vartus sausus, o jo „Audace Cerignola“ komanda namuose 2:0 įveikė „Latina“ komandą.

Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama Lodzės LKS Lenkijos čempionate išvykoje 1:3 pralaimėjo Poznanės „Lech“.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas grįžo į startinę komandos sudėtį ir žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Domžale“ futbolininkus.

Spalio 22 diena (sekmadienis)

Latvijos čempionate Kristupas Keršys už dvi geltonas korteles (24 ir 63 minutę) buvo išvarytas iš aikštės, o jo atstovaujama Rygos „Metta“ namuose 0:1 pralaimėjo „Jelgava“ komandai.

Kazachstano čempionate Domantas Antanavičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Atyrau“ komanda išvykoje 0:1 nusileido „Kaisar“ ekipai.

Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Fermana“ ekipą.

Kitose rungtynėse Marius Adamonis taip pat nebuvo registruotas dvikovai, o jo „Perugia“ išvykoje 2:0 nugalėjo Turino „Juventus“ U23 komandą.

Linas Mėgelaitis to paties čempionato rungtynėse žaidė visas 90 minučių, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda namuose 1:1 išsiskyrė su „Ancona“.

Graikijos čempionate Kretos OFI su lietuvišku trenerių štabu (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas ir Jonas Skinderis) išvykoje 0:0 sužaidė su „Kifisias“ komanda.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas sužaidė pirmą kėlinį ir po to buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 2:1 nugalėjo „Ankaragucu“ ekipą.

Belgijos lygoje Edgaras Utkus žaidė nuo 86 minutės, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 2:0 nugalėjo „Gent“ ekipą.

Kipro čempionate Fedoras Černychas žaidė nuo mačo pradžios, 68 minutę gavo geltoną kortelę ir 83 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama Limasolio AEL namuose 2:1 įveikė „Othellos Athienou“ futbolininkus.

Rokas Stanulevičius nebuvo registruotas Airijos čempionato dvikovai, o jo atstovaujama „Cork City“ išvykoje 2:0 nugalėjo „UC Dublin“ komandą.

Trečio Ispanijos diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 0:1 neprilygo „San Fernando“ komandai.

Italijos „Serie C“ C grupėje Edgaras Dubickas žaidė nuo 83 minutės, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 1:0 nugalėjo „Taranto“ futbolininkus.

Splito „Hajduk“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate namuose 0:2 pralaimėjo „Osijek“ ekipai.