Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 9–15 dienos)

Nors Europoje šią savaitę buvo rinktinių pertrauka, kai kurios pirmenybės vyko ir toliau, o jose toliau varžėsi Lietuvos futbolo atstovai.

Spalio 9 diena (pirmadienis)

Į Graikijos taurės aštuntfinalį pateko lietuviško štabo (Valdas Dambrauskas, Marius Skinderis, Justinas Gasiūnas, Jonas Skinderis) treniruojama Kretos OFI komanda, kuri išvykoje 5:3 nugalėjo žemesnės lygos „PAE Chania“ futbolininkus.

Marius Adamonis dėl diskvalifikacijos nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Perugia“ Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse išvykoje 2:0 nugalėjo „Fermana“ komandą.

Spalio 13 diena (penktadienis)

Lietuvis Nedas Mačiulaitis Šiaurės Airijos lygoje žaidė visas rungtynes, 78 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujamas „Carrick Rangers“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Linfield“ vienuolikei.

Spalio 14 diena (šeštadienis)

Italijos „Serie C“ C grupės turnyro rungtynėse Titas Krapikas sužaidė visas 90 minučių ir padėjo savo atstovaujama „Audace Cerignola“ komandai išvykoje 3:0 nugalėti „Monterosi“ futbolininkus.

Ispanijos trečiojo diviziono antros grupės rungtynėse lietuvis vartininkas grįžo į startinę savo komandos sudėtį, žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Alcoyano“ futbolininkais.

Spalio 15 diena (sekmadienis)

Italijos „Serie C“ B grupės susitikime Ovidijus Šiaulys nebuvo registruotas, bet jo atstovaujama „Entella“ namuose 2:1 įveikė „Gubbio“ komandą.

Kitose šios grupės rungtynėse vis dar nebuvo registruotas Marius Adamonis, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 1:1 sužaidė su „Torres“ ekipa.

Italijos „Serie C“ C grupės dvikovoje Edgaras Dubickas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Catania“ išvykoje 0: pralaimėjo „Juve Stabia“ vienuolikei.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas rungtyniavo nuo 85 minutės, bet jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda išvykoje 1:3 pralaimėjo „Willem II“ komandai.