Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (vasario 5–11 dienos)

Praėjo dar viena savaitė, kai Lietuvos futbolininkai, treneriai ir kiti futbolo atstovai varžėsi užsienio čempionatuose.

Vasario 5 diena (pirmadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione pergalę iškovojo Džiugo Bartkaus atstovaujama „Al Orubah“ komanda, kuri svečiuose 3:0 susitvarkė su „Al Ain“ ekipa.

Vasario 7 diena (trečiadienis)

Kazachstano ekipa „Astana“ oficialiai pranešė, kad prie jos prisijungė Lietuvos rinktinės narys Kipras Kažukolovas.

Taip pat oficialiai patvirtinta, kad Arvydas Novikovas palieka Vilniaus „Žalgirį“ ir iškeliauja į antrą Turkijos divizioną, kur atstovaus „Tulzaspor“ klubui.

Vasario 9 diena (penktadienis)

Rokas Lekiatas debiutavo Rumunijos čempionate, sužaidė visas rungtynes ir per pridėtą antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę, tačiau jo atstovaujamas „Universitatea“ klubas svečiuose 0:1 pralaimėjo „Otelul“ futbolininkams.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes ir 80 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda savo aikštėje 0:2 pralaimėjo „Cesena“ vienuolikei.

Kitame šios grupės mače Marius Adamonis taip pat sužaidė visą mačą, tačiau irgi patyrė nesėkmę, kai jo atstovaujama „Perugia“ svečiuose 0:1 nusileido „Sestri Levante“ klubui.

Vasario 10 diena (šeštadienis)

Atsinaujinusiame Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė nuo 62 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:2 sužaidė su „Rogaska“ ekipa.

Juozas Lubas Albanijos čempionate žaidė nuo 88 minutės, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 0:0 sužaidė su „Laci“ komanda.

Edvinas Girdvainis trečiame Vokietijos divizione žaidė nuo 68 minutės, o jo „Sandhausen“ išvykoje 0:0 išsiskyrė su „Preussen Munster“.

Edgaras Dubickas antrame Italijos divizione žaidė nuo 70 minutės ir per pridėtą antro kėlinio laiką įmušė įvartį, bet jo „FeralpiSalo“ namuose 1:2 pralaimėjo „Palermo“ komandai.

Lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 80 minutės, o Šiaurės Airijos čempionate jo „Carrick Rangers“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Glentoran“.

Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ Izraelio čempionate išvykoje 0:1 pralaimėjo Haderos „Hapoel“.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko ant suolo, o jo „Torino“  išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Sassuolo“ vienuolike.

Vartininkas Ovidijus Šiaulys buvo neregistruotas mačui, o jo „Entella“ „Serie C“  B grupėje namuose 1:3 pralaimėjo „Carrarese“.

Vasario 11 diena (sekmadienis)

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas žaidė nuo 77 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Adanaspor“ komandai.

Antrame Nyderlandų divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 61 minutės, o jo astovaujama „Den Bosch“ svečiuose 0:3 neprilygo „Den Haag“ vienuolikei.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas žaidė iki 76 minutės, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 1:3 nusileido „Gaziantep“ komandai.

Splito „Hajduk“ klubas, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, Kroatijos čempionate namuose 4:0 sutriuškino „Slaven Belupo“ komandą.

Trečio Ispanijos diviziono antroje grupėje lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Granada“ B vienuolikę.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ namuose net 7:0 sutriuškino „Aluminij“ komandą.

Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė nuo antro kėlinio, o jo atstovaujama „Lamia“ namuose 2:1 pranoko „Asteras Tripolis“ ekipą.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ namuose 0:0 išsiskyrė su „Taranto“ ekipa.

Belgijos lygoje Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Cercle Brugge“ komandai išvykoje 2:1 nugalėti „Gent“ futbolininkus.