Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo bendruomenė palaiko vaikų gynimo dienos iniciatyvą

Lietuvos futbolo federacija iniciavo kampaniją, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų apsaugos tematiką. Šia proga birželio 1 dieną Lietuvos futbolo klubai įkėlė vaikų perpieštus logotipus.

LFF pakvietė Lietuvos futbolo klubus prasmingai paminėti tarptautinę vaikų gynimo dieną ir pasitelkti socialinius kanalus, atkreipiant dėmesį į mažuosius savo sirgalius bei padidinti visuomenės informuotumą apie vaikų apsaugą.

Šios socialinės iniciatyvos pagrindinė žinutė – suteikti galimybę vaikams įgyvendinti savo svajones, nevaržomai žaisti futbolą bei įsipareigojimą užtikrinti saugų ir taikų gyvenimą vaikams.

„Vaikai sudaro pačią didžiausią asmenų grupę, žaidžiančių futbolą mūsų vykdomose varžybose, todėl Lietuvos futbolo federacijai rūpi, kad jie jaustųsi saugiai ir smagiai futbolo aikštėse, tiek už jų ribų.

2021 metais federacija patvirtino Vaikų saugumo užtikrinimo strategiją, deklaruodama penkis kertinius tikslus. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su futbolo organizacijomis, kurios savo pastangomis prisideda užtikrinti vaikų interesus“, – pabrėžė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

LFF dėkoja visoms futbolo organizacijoms, įsitraukusioms šią iniciatyvą bei Kauno Kazio Griniaus progimnazijos moksleiviams, kurie entuzistingai prisidėjo perpiešdami klubų logotipus.

Iniciatyvos autoriai pažymi, kad pastebėjus skriaudžiamą ar kenčiantį vaiką, apie tai reikia pranešti artimiausiam teritoriniam Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos skyriui, kurių kontaktai pateikti svetainėje www.vaikoteises.lt arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS