Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija akylai stebi galimus sąžiningo žaidimo pažeidimus

Lietuvos futbolo federacija nuolat stebi galimus sąžiningo žaidimo pažeidimus. Visais atvejais, kai gaunama informacija apie galimus sąžiningo žaidimo pažeidimus, Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas bei už sąžiningą žaidimą atsakingi federacijos atstovai pradeda tyrimus, kurių metu glaudžiai bendradarbiaujama su atsakingomis institucijomis ir Lietuvos policija. 

Siekiant išvengti nepatvirtintos informacijos paskelbimo, apie tyrimo rezultatus bei galutinius sprendimus informuojame tyrimui pasibaigus.

Lietuvos futbolo federacija šiuo metu atlieka tyrimą dėl galimo sąžiningo žaidimo pažeidimo „Jonavos“ futbolo klube. Tyrimo metu įtarimai dėl nesąžiningo žaidimo yra pareikšti 4 žaidėjams. Po pirminio tyrimo klubo atstovai pateikė apeliaciją, kurios nagrinėjimas šiuo metu vykdomas.

LFF nori pabrėžti, kad klubas aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos futbolo federacija siekiant išsiaiškinti visus galimus pažeidimus bei užkertant kelią bet kokiems sąžiningo žaidimo pažeidimams.

Liepos pabaigoje federacijos vadovai susitiko su Jonavos miesto meru, klubo vadovais ir aptarė susidariusią situaciją, miestas ir klubas rodo norą būti konkurencingais čempionato dalyviais, jiems rūpi klubo likimas, rezultatai, tad šalys noriai bendradarbiauja ir padeda spręsti susidarusią situaciją. 

Tyrimui pasibaigus apie tyrimo rezultatus ir nuobaudas informuosime visuomenę.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS