Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija dalyvauja „FIFA Forward 3.0“ programoje

Lietuvos futbolo federacija toliau tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su pagrindine pasaulio futbolo organizacija FIFA.

Dviejų organizacijų bendradarbystė matoma daugiau nei vienoje sferoje, tačiau viena iš jų – „FIFA Forward“ programa.

Tai yra programa, kuria FIFA siekia dar labiau padėti savo narėms asociacijoms populiarinti futbolą įvairiausiuose pasaulio kampeliuose.

Jau kurį laiką „FIFA Forward“ programoje dalyvauja ir Lietuvos futbolo federacija, kuri iš FIFA gaunamas lėšas skiria futbolo populiarinimui mūsų šalyje.

„Pozityvus bendradarbiavimas su FIFA jau ilgus metus yra svarbi mūsų ilgalaikės strategijos dalis. Labai džiugu, kad FIFA noriai įsitraukia į skirtingų valstybių futbolo plėtros bei populiarinimo klausimus bei prisideda tiek finansiškai, tiek savo žiniomis.

Labai tai vertiname ir tikimės tolimesnio sklandaus bendradarbiavimo“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Šių metų sausio 1-ąją startavo programa „FIFA Forward 3.0“. Šioje programoje dalyvauja ir Lietuva, o iš FIFA per šią programą gautas finansavimas yra naudojamas 2023-2024 metų Lietuvos jaunimo rinktinių stovykloms ir pasiruošimui įvairiems turnyrams.

Iš viso per šią programą sezonui FIFA Lietuvai skirs 1 789 865 dolerius.

„Tai yra tikslinis programinis finansavimas būtent šioms veikloms įgyvendinti, todėl nuolat turime pateikti FIFA jų lėšų naudojimo ataskaitas“, – akcentavo E. Stankevičius.

Šio sezono „FIFA Forward 3.0“ finansavimo programa apima visas jaunimo rinktines (vaikinų U14, U15, U16, U17, U19, U21 bei merginų U15, U17 ir U19).

Per pirmąjį finansavimo etapą (šių metų birželio-rugsėjo mėnesiais) iš viso buvo surengtos 23 stovyklos skirtingoms mūsų šalies rinktinėms, kurių metu buvo žaidžiami ir kontroliniai arba oficialūs susitikimai – iš viso buvo sužaistos 28 rungtynės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS