Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija kviečia į futbolo bendruomenės forumą

Lietuvos futbolo federacija trečiadienio popietę surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė pastaruoju metu nuveiktus konkrečius darbus dėl gerųjų valdymo praktikų diegimo Lietuvos futbole bei pasidalino rudens sezono planais.

Federacija, atsižvelgdama į visuomenės susidomėjimą futbolo tema ir suprasdama konstruktyvios diskusijos svarbą, kreipėsi į aukščiausius šalies vadovus bei atsakingų institucijų atstovus, kviesdama susitikti gyvam pokalbiui bei aptarti Lietuvos futbolo perspektyvas.

„Nors viešojoje erdvėje eskaluojamos visai kitos temos, tikrieji iššūkiai, su kuriais dabar susiduria Lietuvos futbolo bendruomenė, klubai bei akademijos, yra esminiai ir reikalauja bendro visų suinteresuotų pusių darbo. Mažėjantis vaikų skaičius akademijose, sporto infrastruktūros trūkumas ir nepakankama kokybė yra tai, apie ką kviečiame diskutuoti.

Suprantame visuomenės poreikį informacijai, tad LFF savo ruožtu imasi aktyvios veiklos informuodama apie Lietuvos futbolo situaciją ir galimybes, kurias atveria bendradarbiavimas su tarptautinėmis futbolo organizacijomis”, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Visas spaudos konferencijos įrašas:

Federacija, siekdama tobulinti organizacijos veiklos praktikas, Vykdomojo komiteto sprendimu sukūrė specialią darbo grupę, kurioje su LFF atstovais dirba ir FIFA ir UEFA ekspertai. Darbo grupės vadovu paskirtas LFF prezidentas Tomas Danilevičius, darbo grupėje dirbs LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei A lygos prezidentas Janas Nevoina bei FIFA ir UEFA ekspertai. Darbo grupė, siekdama iškeltų tikslų, į savo veiklą kvies skirtingų sričių ekspertus, suinteresuotų organizacijų atstovus.

Taip pat LFF gali patvirtinta, jog spalio mėnesį bus rengiamas dar vienas didelis renginys, specialus forumas, kuriame bus sukviesti skirtingų sričių specialistai, kurie bus kviečiami dalintis savo mintimis bei idėjos apie galimą šalies futbolo vystymą.

Forume tikimasi politikų dalyvavimo, taip pat renginyje dalyvaus futbolo vadybininkai, skirtingų sričių specialistai bei žiniasklaidos atstovai.

LFF dar kartą patvirtina, jog yra pasirengusi eiti į konstruktyvų dialogą su visomis suinteresuotomis pusėmis  ir ieškoti geriausių kelių link Lietuvos futbolo gerinimo

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS