Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija pristato „Rocket League“ turnyrą Vilniuje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia visus esporto entuziastus į unikalų du prieš du žaidimo „Rocket League“ turnyrą, kuris vyks spalio 29 d. 12 val. GG arenoje Vilniuje.

LFF šiuo turnyru toliau seka pagal pasaulines tendencijas ir stengiasi populiarinti futbolą per naujas ir inovatyvias formas.

„Rocket League“ yra hibridinis žaidimas, kuriame futbolas susipina su automobilių lenktynėmis. Žaidimas per trumpą laiką tapo itin populiarus visame pasaulyje, pritraukdamas milijonus žaidėjų ir žiūrovų.

Jo dinamiškas žaidimo procesas ir neprognozuojama taktika leidžia kiekvienam žaidėjui išreikšti savo individualumą ir komandinę dvasią.

„Džiaugiamės, kad galime pristatyti tokio formato turnyrą Lietuvoje. Mūsų tikslas yra ne tik sudominti jaunimą esportu, bet ir parodyti, kad futbolas gali būti žaidžiamas ne tik ant žolės stadione, bet ir virtualioje erdvėje. Manome, kad ši iniciatyva padės artinti futbolą prie jaunosios kartos, o taip pat paskatins jaunimą domėtis tradiciniu futbolu per įvairias inovatyvias formas“, – teigė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Registracija į turnyrą – visiškai atvira, taip pat svarbu pabrėžti, kad dalyvavimas yra visiškai nemokamas.

Nugalėtojams bus įteikti LFF įsteigti prizai, bei nugalėtojų taurės.

Registracija: https://forms.gle/Jsnd5BHNHydTyGq18

Daugiau informacijos: +37060746504

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS