Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija stabdo Rusijos ir Baltarusijos piliečių registraciją varžyboms bei partnerystę su „Cyber X“

Lietuvos futbolo federacija (LFF) vasario 28 dieną išsiuntė kreipimusis į FIFA ir UEFA organizacijas, ragindami stabdyti Rusijos futbolo sąjungos narystę FIFA ir UEFA organizacijose bei jų organizuojamuose renginiuose.

Taip pat LFF nusprendė stabdyti žaidėjų, trenerių ir kitų sporto specialistų iš Rusijos bei Baltarusijos registraciją Lietuvoje vykdomiems Optibet A lygos čempionatui, Optibet Pirmos lygos, LFF II lygos pirmenybėms bei LFF taurei. Ši nuostata taip pat galios ir „Spark energy“ moterų A lygos čempionate, LMFA I lygos pirmenybėse bei futsal A lygoje. Šis sprendimas galioja iki tolimesnio LFF pranešimo. 

„Lietuvos futbolo federacija ne tik reiškia visišką palaikymą Ukrainai, bet nusprendėme imtis ir sankcijų, kurios yra mūsų galioje. Mūsų žinutė aiški – karas prieš Ukrainą turi būti sustabdytas,“ – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius. 

Taip pat primename, kad visi pinigai, surinkti už Optibet LFF supertaurės bilietus, bus pervesti organizacijai „Blue/Yellow for Ukraine“.

LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus teigimu, federacija išlaiko vieningą poziciją dėl palaikymo Ukrainai ir sankcijų Rusijai. 

„Šiandien taip pat informavome LFF partnerį „Cyber X“ areną, kurios pagrindiniai akcininkai yra rusų fondo investuotojai, kad stabdome partnerystę su jais. Šiuo klausimu turime tvirtą poziciją ir jos laikysimės visose srityse, tad ir toliau ieškosime būdų kaip padėti Ukrainai ir izoliuoti agresorius“ – teigė E. Stankevičius. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS