Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacijos pranešimas dėl įvykių Ukrainoje

Lietuvos futbolo federacija reiškia visišką palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms.

Visos lėšos, surinktos iš bilietų į vakar vykusias Optibet LFF supertaurės rungtynes, bus skirtos Ukrainos žmonėms padedančiai organizacijai „Blue/Yellow for Ukraine“. Taip pat rungtynių metu buvo išreikštas palaikymas šiuo metu nuo agresijos besiginančiai šaliai ir pagerbti žuvę Ukrainos gynėjai.

„Agresija prieš Ukrainos žmones sukrečia ir tikrai negalime likti tam abejingi. Sieksime prisidėti tiek finansiškai, tiek kitais reikalingais būdais. Dar gruodžio mėnesį lankėmės Ukrainoje, kur buvo švenčiamas federacijos 30-metis, tad santykiai su Ukrainos federacija yra labai artimi. Iš karto juos informavome, kad esame pasiruošę padėti, kuo tik galėsime“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Penktadienį posėdžiavęs UEFA Vykdomasis komitetas priėmė sprendimą perkelti UEFA Čempionų lygos finalą iš Sankt Peterburgo į Paryžių. Taip pat Rusijos ir Ukrainos klubai bei nacionalinės rinktinės visas namų rungtynes žais kitose šalyse.

„Lietuvos futbolo federacija priėmė sprendimą nežaisti su Rusijos komandomis. Taip pat ruošiame kreipimąsi į FIFA ir UEFA organizacijas, kad panašios sankcijų imtųsi visi organizacijų nariai. Šiuo metu turime parodyti vienybę ir susitelkimą,“ – teigė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Šiuo metu šis sprendimas turi įtakos birželio 3 d. suplanuotoms Europos vaikinų iki 21 metų čempionato atrankos rungtynėms su Rusijos nacionaline rinktine. Lietuvos nacionalinė vaikinų iki 21 metų rinktinė šių rungtynių nežais. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS