Lietuvos futbolo legendų įvarčiai „Dainavos“ klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Lietuvos Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaistos vienerios antrojo turo rungtynės. Radviliškyje susirėmė FK „Saulės krašto“ ir Alytaus „Dainavos“ klubai. Nors Alytaus ekipos gretose įvarčius mušė Lietuvos futbolo legendos, tačiau pergalę šventė jungtinė Naujosios Akmenės ir Šiaulių komanda – FK „Saulės kraštas“ triumfavo rezultatu 5:2 ir iškovojo antrąją sezono pergalę.

Pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus ir aikštėje dominavo gynyba. Visgi, vienas įvartis buvo pelnytas ir tai 13 minutę padarė legendinis vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, kuris futsale rungtyniauja aikštės žaidėju.

Vieno įvarčio persvara laikėsi penkiolika minučių, bet tada iššovė „Saulės krašto“ ekipa ir iššovė taip galingai, kad varžovai liko sutrikę parako dūmuose.

28 minutę rezultatą išlygino vartininkas Jordy van de Corputas, o po to per tris minutes du kartus pasižymėjo Darius Jankauskas bei dar vieną įvartį pridėjo Kildras Kavaliukas.

Taip staiga FK „Saulės kraštas“ įsiveržė į priekį rezultatu 4:1. „Dainavai“ į tokią smūgių krušą atsakyti nepavyko. Alytiškiai ne tik neįmušė baudinio, bet dar gavo raudoną kortelę.

Galiausiai „Dainavos“ gretose antrą įvartį įmušė Marius Stankevičius, bet legendinio futbolininko įvartis didelės naudos nedavė – FK „Saulės kraštas“ 38 minutę atstatė trijų įvarčių persvarą ir šventė antrąją sezono pergalę.

Reultatas:

FK „Saulės kraštas“ 5:2 Alytaus „Dainava“

13’ [0:1] Žydrūnas Karčemarskas

28’ [1:1] Jordy van de Corput

31’ [2:1] Darius Jankauskas

33’ [3:1] Darius Jankauskas

34’ [4:1] Kildras Kavaliukas

36’ Mindaugas Strauka (Dainava) – raudona kortelė

36’ [4:2] Marius Stankevičius

38’ [5:2] Roman Lenskyi