Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo organizacijoms – dar vienas edukacinis seminaras

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sporto universitetu (LSU) ir šalies futbolo organizacijoms surengė dar vieną edukacinį seminarą.

Tai – dar vienas seminaras, kuriame LSU specialistai su Lietuvos futbolo organizacijomis dalinosi savo žiniomis skirtingomis temomis.

Vasario mėnesio pabaigoje įvyko seminaras, kuriame buvo išskirtos keturios esminės temos – strateginio valdymo stebėsena ir kontrolė, strateginio įgyvendinimo planas, gerojo valdymo principų taikymas praktikoje bei sportininkų dvikryptė karjera.

Savo žiniomis su seminaro dalyviais dalinosi doc. dr. Rimantas Mikalauskas, prof. Irena Valantinė bei doc. dr. Inga Staškevičiūtė Butienė.

„Turbūt pirmiausia reikėtų padėkoti ir pagirti Lietuvos futbolo federaciją, žmones, kurie ėmėsi šio darbo, manyčiau, kad tai yra labai geras stimulas apie efektyvesnį pačių klubų valdymą. Šie kursai klubams buvo naudingi tuo, kad buvo žengtas nemažas žingsnis į priekį, buvo įgyta ir žinių, ir tam tikrų įgūdžių.

Esame pasirengę padėti ir toliau klubams ugdyti vadybines kompetencijas“, – kalbėjo R. Mikalauskas.

„Galima tik pasidžiaugti, kad organizacijos suprato gerųjų valdymo praktikų efektyvumo svarbą ir tiek mažos, tiek didesnės organizacijos išdrįso save inventorizuoti, pabandyti pasižiūrėti, ką jie turi gero, kaip galėtų pastiprinti silpnesnes savo vietas. Galima tik pasidžiaugti, jog organizacijos savo viduje turi tikrai gerų dalykų, gali juos parodyti ir pasidalinti su kitais“, – akcentavo I. Valantinė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS