Lietuvos futsal rinktinė nugalėjo Andorą

2020 metų pasaulio futsal čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė draugiškose rungtynėse Andoroje 6:3 nugalėjo šeimininkų komandą.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Jeremejevas ir Vladimiras Derendiajevas, po vieną – Lukas Sendžikas ir Justinas Zagurskas.

Įspūdingai rungtynes pradėję lietuviai, sužaidus minutę, išsiveržė į priekį. Po standartinės situacijos nuo vartininko kamuolys atšoko šalia vartų buvusiam L.Sendžikui ir šis be didesnių problemų pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Netrukus skirtumas išaugo iki dviejų. Gražią kombinaciją tiksliu smūgiu užbaigė Anglijoje žaidžiantis V.Derendiajevas.

Po antrojo praleisto įvarčio Andora pabudo, Lietuvos rinktinė atsitraukė kiek atgal ir savo galimybių ieškojo kontratakose. Progos buvo kuriamos prie abiejų vartų. Andora neįmušė po baudos smūgio, lietuviai neišnaudojo šanso vienas prieš vieną, puikia proga nepasinaudojo L.Sendžikas, o Andora po kampinio sušvelnino atsilikimą.

Andoros futbolininkai dar labiau sustiprino žaidimą priekyje, tačiau puikiai kontratakavę lietuviai pabėgo du prieš vieną ir J.Zagurskas užtikrintai užbaigė ataką bei atstatė dviejų įvarčių persvarą. Iki kėlinio pabaigos dar vieną šansą turėjo andoriečiai, tačiau puikiai susitvarkė Lietuvos rinktinės vartininkas.

Po pertraukos Andora perėmė iniciatyvą ir per trumpą laiką sukūrė tris progas, iš kurių dvi baigėsi įvarčiais. Atrodė, kad lietuviams gresia itin sunki pabaiga, tačiau tuomet, tarsi, feniksas atgiję lietuviai dvikovos pabaigoje surengė puikų pasirodymą.

Iš pradžių siaubingai atsikirtę andoriečiai atidavė kamuolį Arsenijui Buinickiui, šis nepriekaištingu perdavimu išvedė J.Jeremejevą, kuriam teliko darkart išvesti Lietuvą į priekį. Tas pats J.Jeremejevas pelnė ir penktąjį įvartį, o likus penkioms sekundėms – tašką smūgiu į tuščius vartus padėjo V.Derendiajevas.

Dar vienas kontrolines rungtynes Andoros ir Lietuvos futsal atstovai sužais rytoj 12.00 valandą. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti https://www.youtube.com/channel/UCN059eei7oaJad-OxHNqsfA