Neįgaliesiems

Lietuvos futsal rinktinė su regioninių atrankų dalyviais stovyklavo Druskininkuose

Rugsėjo pirmą savaitgalį Lietuvos futsal rinktinės žaidėjai ir kandidatai rinkosi į Druskininkus, kur jiems buvo surengta trijų dienų priešsezoninė stovykla. Šįsyk rinktinės vyriausiasis treneris Mico Martičius iš penkių regionių atrankų pakvietė net 25 futbolininkus.

„Taip, iš tikrųjų pakankamai daug kandidatų, o tai, be abejo, kažkiek apsunkina darbo organizavimą. Kita vertus, tai yra vienintelis šansas duoti galimybę naujiems kandidatams ar jauniems žaidėjams pabūti su geriausiais šalies futbolininkais bei išsikovoti vietą rinktinėje.

Reziumuojant, stovyklaujant dideliam būriui, yra ir pliusų, ir minusų, bet pačia stovykla aš esu labai patenkintas. Net ir toks trumpas laikas žaidėjams gali būti itin naudingas“, – pasibaigus stovyklai sakė M. Martičius.

Anot trenerio, tarp stovyklos tikslų buvo ne tik suteikti galimybę naujokams, taip pat jaunimui, tačiau ir prisiminti pernai treniruotėse ir rungtynėse naudotus susitarimus gynyboje, puolime ar tranzicijoje.

„Tokios trumpos stovyklos yra svarbios tam, kad komanda galėtų pabūti kartu ir prisiminti dalykus, kurie per tarpsezonį, galbūt, užsimiršo. Nors ne visi žaidėjai, kuriuos norėjau matyti, galėjo dalyvauti stovykloje, tačiau pati stovyklos idėja yra labai gera ir, esu tikras – tai ne paskutinis kartas.

Be to, tikiuosi, kad artimu metu turėsime progą pamatyti, kaip mums pavyko tuos tikslus įgyvendinti.  O kol kas už puikų darbą noriu padėkoti savo asistentams Dušanui Matičiui ir Edvinui Alimkinui“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Stovyklos dalyvių sąrašas:

Vartininkai:

Vilius Leibenka

Andrius Skorupskas

Ernestas Macenis

Gustas Jaskutis

Ernestas Klasinskas

Aikštės žaidėjai:

Lukas Sipavičius

Vladimir Derendiajev

Nojus Žitkauskas

Paulius Osauskas

Matas Siaurusevičius

Arian Balasanov

Tadas Vitkauskas

Gustas Zenkovas

Jonas Lebedevas (regioninė atranka)

Kristupas Petravičius (regioninė atranka)

Mantas Martyšovas (regioninė atranka)

Titas Pivovaras

Albert Voskunovič

Lukas Sendžikas

Justinas Zagurskas

Gytis Vasylius

Armandas Samsonik

Radvilas Bliukis

Arijus Samuščenko (regioninė atranka)

Edgaras Miliauskas (regioninė atranka)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS