Lietuvos futsalo čempionių titulą iškovojo Vilniaus žalgirietės

Prienų arenoje surengtame LMFA salės futbolo čempionato finaliniame ketverte po permainingos kovos triumfavo MFA „Žalgiris“-MRU komanda, atsirevanšavusios titulą gynusioms panevėžietėms.

Varžybų diena prasidėjo pusfinalio dvikovomis. Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU rezultatu 5:1 pranoko Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipą, o FA-FK „Panevėžio“-PRSSG komanda 2:1 nugalėjo sostinės FK „JL Stars“.

Bronzos medalius iškovojo šiaulietės, kurioms pergalę 2:1 suteikė Rimantės Jonušaitės, ketvirtadienį atsiėmusios Lietuvos geriausios metų jaunosios žaidėjos prizą, taiklus smūgis priešpaskutinę minutę.

Akistata tarp žalgiriečių ir panevėžiečių tapo 2019 metų finalo pakartojimu – tik šį kartą pagrindinį trofėjų iškėlė Vilniaus atstovės. „Žalgiris“-MRU pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0, tačiau panevėžietės persvėrė rezultatą 2:3. Ugnė Lazdauskaitė tapo rungtynių heroje, įmušusi du įvarčius per paskutines minutes – 4:3.

Rungtynių įkarštį lydėjo apdovanojimų ceremonija, kurioje komandoms įteikti iškovoti apdovanojimai. Geriausios čempionato vartininkės prizas įteiktas Danielei Tamulytei, gynėjos – Terezai Romanovskajai, puolėjos – Ugnė Lazdauskaitei, rezultatyviausios žaidėjos – Dorotėjai Aidukaitei.

Geriausiomis komandų žaidėjomis išrinktos Adrija Skudutytė, Karilė Liužinaitė, Rugilė Butkutė ir Greta Guižauskaitė.

Finalinio ketverto fotoalbumas (Beatos Štampachovos nuotr.)

Galutinė 2020 m. LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato komandų rikiuotė: 1. MFA „Žalgiris“-MRU, 2. FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, 3. ŠSG-FA „Šiauliai“, 4. FK „JL Stars“, 5. FK „Banga“, 6. FK „SC-Ukmergė“, 7. Nemenčinės MFK, 8. Vilniaus FM, 9. SM „Tauras“, 10. Tauragės SC, 11. FK „Babrungas“, 12. Marijampolės FC.

Rezultatyviausios žaidėjos: Dorotėja Aidukaitė („Žalgiris“-MRU) – 17 įvarčiai, Livija Toropovaitė („SC-Ukmergė“) – 15 įv., Dovilė Dockaitė („Žalgiris“-MRU) ir Muriel Kathrin Grimm („JL Stars“) – po 13 įv., Laura Kubiliūtė (Tauragės SC), Ugnė Lazdauskaitė („Žalgiris“-MRU) ir Karilė Liužinaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – po 12 įv.