Lietuvos ir FIFA legendų šventinės rungtynės praūžė Kaune

Dariaus ir Girėno stadionas priėmė pirmąkart mūsų šalies istorijoje surengtas Lietuvos ir FIFA futbolo legendų rungtynės.

Šiuo renginiu buvo paminėtas Lietuvos narystės FIFA organizacijoje šimtmetis, į šventę atvykus ne tik ryškiausioms Lietuvos ir pasaulio futbolo žvaigždėms, bet ir FIFA prezidentui Gianniui Infantino.

Įspūdingą futbolo renginį papildė šou dalis, su įvairiomis pramogomis žiūrovams ir koncertu. Stadiono aikštėje pasirodymus surengė The Roop ir OG Version. Pertraukos metu buvo pagerbta neseniai iš Europos čempionato sugrįžusi Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė, tapusi B diviziono nugalėtoja.

Šiose šventinėse rungtynėse pirmasis įvartis krito 27 minutę, kai Robertas Poškus galva nukreipė kamuolį į vartus, po puikaus Edgaro Česnauskio perdavimo iš kairiojo krašto. Prieš pat kėlinio pabaigą, 30 minutę lietuvių persvarą padvigubino Gražvydas Mikulėnas.

Antrajame kėlinyje FIFA legendoms pavyko išlyginti rezultatą – 34 minutę įvarčiu pasižymėjo argentinietis Estebanas Cambiasso, o 40 minutę portugalas Nuno Gomesas. Rinktinės galiausiai išsiskyrė taikiai – 2:2.

Dalis FIFA legendų komandos narių liks Lietuvoje ir sekmadienį bei gyvai stebės LFF taurės finalo rungtynes tarp FK „TransINVEST“ bei FA „Šiauliai“ komandų. Finalo susitikimas rytoj Kaune prasidės 17:45 val., o bilietus platina kakava.lt

Lietuvos legendų komandos sąrašas: Paulius Grybauskas, Ernestas Šetkus; Georgas Freidgeimas, Rolandas Džiaukštas, Viačeslavas Sukristovas, Tadas Kijanskas, Andrius Skerla, Arvydas Janonis, Tomas Žvirgždauskas, Deividas Česnauskis, Stasys Danisevičius, Stasys Baranauskas, Edgaras Česnauskis, Valdas Ivanauskas, Tomas Danilevičius, Tomas Ražanauskas, Darvydas Šernas, Edgaras Jankauskas, Arminas Narbekovas, Igoris Morinas, Darius Maciulevičius, Andrius Velička, Gražvydas Mikulėnas, Rimantas Žvingilas, Ignas Dedura, Marius Stankevičius, Arūnas Klimavičius, Algis Mackevičius, Donatas Vencevičius, Robertas Poškus, Raimondas Žutautas, Virginijus Baltušnikas, Aurelijus Skarbalius, Mantas Savėnas, Saulius Mikalajūnas, treneriai – Algimantas Liubinskas, Benjaminas Zelkevičius, Jose Couceiro.

FIFA legendų komandos sąrašas: Dida, Julio Cesar; Gianni Infantino, Michel Salgado, Roque Junior, Levan Kobiashvili, Fabio Cannavaro, Carles Puyol, Youri Djorkaeff, Ricardo Quaresma, Aldair, Houssine Kharja, David Trezeguet, Esteban Cambiasso, Nuno Gomes, Christian Karembeu, Antonio Valencia, Serginho, Vincent Candela, treneris – Avram Grant.