Neįgaliesiems

Lietuvos ir Ispanijos rungtynės bus žaidžiamos Madrido regione

Birželio 8 dieną Lietuvos vyrų futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse susitiks su Ispanijos rinktine, o dabar oficialiai buvo patvirtinta ir rungtynių vieta.

Dvikova vyks Madrido regione, Leganeso mieste, kuris yra vienas iš didžiausių Madrido regiono miestų, o nuo Leganeso iki Madrido centro yra 11 kilometrų. Rungtynės bus žaidžiamos „Municipal de Butarque“ stadione.

Šis buvo pastatytas 1998 metais, o dabar jame savo namų rungtynes žaidžia antroje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje rungtyniaujantis CD „Leganes“ klubas.

Pastatymo metu stadionas talpino  kiek daugiau nei 8 tūkstančius žmonių, tačiau 2016-aisiais, komandai iškopus į aukščiausiąjį Ispanijos divizioną, skaičius buvo padidintas iki beveik 11 tūkstančių vietų.

Tuo tarpu 2018-aisiais, po paskutinės renovacijos, stadionas pradėjo talpinti 12454 žmones.

Ispanams tai bus antrasis iš dviejų testų prieš artėjantį Europos čempionatą – birželio 4 dieną ispanai Madride susitiks su Portugalijos rinktine, tuo tarpu lietuvių laukia dvi kovos Baltijos taurėje – birželio 1 jie namuose susitiks su Estijos, o birželio 4 – išvykoje su Latvijos komandomis.

CD „Leganes“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS