Neįgaliesiems

Lietuvos klubai sužinojo potencialius oponentus antrame UEFA turnyrų atrankos etape

Lietuvos klubai sužinojo potencialius varžovus UEFA turnyrų atrankos antrame etape, o „Kauno Žalgiris“ – pirmuosius savo oponentus.

Įveikęs pirmąjį Čempionų lygos atrankos etapą „Žalgiris“ antrajame susitiktų su Turkijos čempionu.

Pirmajame Čempionų lygos atrankos etape „Žalgiris“ žais su „Struga“ komanda. Šios poros nugalėtojui burtai lėmė akistatą prieš garsųjį Stambulo „Galatasaray“.

„Galatasaray“ – 23 kartus Turkijos čempionas, 2000 metų UEFA taurės laimėtojas.

Pirmojo etapo rungtynės vyks liepos 11/12 ir 18-19, antrojo – liepos 25/26 ir rugpjūčio 1/2 dienomis. Antrojo etapo pirmoji dvikova greičiausiai vyktų Lietuvoje, atsakomoji – Turkijoje.

„Žalgirio“ ir „Struga“ poroje pralaimėjusi komanda keliaus į UEFA Europos Konferencijų lygos antrąjį etapą.

Ten lauktų galima akistata su Čempionų lygos preliminaraus etapo finale pralaimėjusia komanda. Preliminariame etape pusfinaliuose žais „Inter Club d’ Escaldes“ (Andora) ir Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) bei Koupavoguro „Breidablik“ (Islandija) ir „Tre Penne“ (San Marinas). Porų nugalėtojai susitiks finale birželio 30-ąją. Laimėjusi komanda keliaus į Čempionų lygos antrą etapą, pralaimėjusi – į Konferencijų lygos.

Konferencijų lygos antro atrankos etapo rungtynės vyks liepos 27 – rugpjūčio 3 dienomis.

fkzalgiris.lt informacija;

**********

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sužinojo savo varžovus atrankoje į 2023–2024 m. UEFA Europos Konferencijų lygą.

Antrą vietą praėjusiame sezone užėmę žalgiriečiai iškart užsitikrino vietą antrame atrankos etape, o po birželio 21 dieną ištrauktų burtų tapo aišku, kad komandai teko varžovas iš Lenkijos.

Šveicarijoje esančioje UEFA būstinėje vykusios burtų ceremonijos metu „Kauno Žalgirio“ varžovu tapo Poznanės „Lech“.

Praėjusiame sezone Lenkijos futbolo lygoje būsimi kauniečių varžovai užėmė trečią vietą ir sėkmingai kovojo tarptautinėje arenoje.

Pirmosios rungtynės liepos 27 dieną turėtų vykti Poznanėje, o atsakomosios rungtynės Kaune turėtų būti žaidžiamos rugpjūčio 3 d. Tikslios datos ir laikai paaiškės artimiausiu metu.

zalgiris.lt informacija;

**********

Įveikęs pirmąjį UEFA Konferencijų lygos atrankos etapą šių varžybų debiutantai Kauno rajono „Hegelmann” futbolininkai susitiktų su vienu tituluočiausiu Bulgarijos klubu Sofijos „Levski”.

Pirmajame atrankos etape mėlynai balti liepos 13 (Kaune) ir 20 (išvykoje) dienomis žais su Šiaurės Makedonijos vicečempionais Skopjės KF „Shkupi“ ekipa.

Antrojo etapo rungtynės vyktų liepos 27 d. Kaune ir rugpjūčio 3 dieną Bulgarijoje.

fchegelmann.lt informacija;

**********

Jei FK „Panevėžiui“ pavyktų sėkmingai įveikti pirmąjį etapą, antrajame komandos lauktų „Hapoel Beer Sheva“ iš Izraelio.
Antrojo etapo „namų“ rungtynės taip pat vyktų Marijampolės futbolo arenos stadione. Vykstant naujojo baseino šalia stadiono statyboms, yra apribotas naudojimasis Aukštaitijos sporto komplekse esančiomis patalpomis, dėl to stadionui nebuvo suteikta UEFA A licencija.
UEFA reikalavimus atitinka pagrindiniai Vilniaus, Kauno ir Marijampolės miestų stadionai, tačiau pastarajame buvo nuspręsta žaisti siekiant išvengti dubliavimosi su kitais šalies klubais.
FK „Panevėžys“ informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS