Neįgaliesiems

Lietuvos klubai tęsia kovą dėl patekimo į UEFA eČempionų lygą

Esporto A lygos reguliarusis sezonas savaitgalį pasiekė savo kulminaciją. Per visą sezoną buvo sužaistos net 178 rungtynės, kurių metu kiekvienas klubo žaidėjas vidutiniškai praleido daugiau nei 17 valandų prieš virtualaus futbolo ekranus ir demonstravo savo įgūdžius bei strateginį mąstymą.

Galutinėje lentelėje pirmaujančias pozicijas užėmė Marijampolės „Sūduva”, Vilniaus „Žalgiris”, Panevėžio „Ekranas” ir Kauno raj. „Hegelmann”, kurie patenka į atrankinių varžybų etapą.

Šis etapas vyks Kaune, CYBER SPACE arenoje, balandžio 27 dieną. Jo metu įvyks du pusfinaliai: „Sūduva” susitiks su „Hegelmann”, o „Žalgiris” kovos prieš „Ekraną”. Kiekviena pora varžysis iki dviejų pergalių, o laimėtojai susitiks lemiamose finalo rungtynėse.

Nugalėtojas ne tik iškovos čempiono titulą, bet ir gaus tiesioginį kelialapį į UEFA eČempionų lygos grupių etapą, kuris vyks Londone bei atveria duris į tarptautinę areną.

Kiti klubai – Telšių „Džiugas“, Vilniaus raj. „Transinvest“, „Panevėžys”, FA „Šiauliai”, „Kauno Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Alytaus „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ – savo pasirodymą šių metų turnyre užbaigė

Esporto A lyga džiaugiasi augančiu susidomėjimu ir aukšto lygio esporto varžybomis , kurios traukia vis daugiau žiūrovų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Tai – vienintelė esporto futbolo lygą Baltijos regione, oficialiai dirbanti su „Electronic Arts“ (EA) kompanija.

Galutinė reguliariojo sezono lentelė:

1. Marijampolės „Sūduva”

2. Vilniaus „Žalgiris”

3. Panevėžio „Ekranas”

4. Kauno raj. „Hegelmann”

5. Telšių „Džiugas”

6. Vilniaus raj. „Transinvest”

7. „Panevėžys”

8. FA Šiauliai

9. „Kauno Žalgiris”

10. Vilniaus „Riteriai”

11. Alytaus „Dainava”

12. Gargždų „Banga”

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS