Neįgaliesiems

Lietuvos klubų ir LFF atstovai dalyvavo seminare apie aplinkosaugą futbole

Kovo 1 ir 2 dienomis Lietuvos futbolo federacijoje įvyko susitikimas su Italijos Sant’Anna aukštosios mokyklos atstovais, kuriame diskutuota dėl futbolo organizacijų veiklos aplinkosaugos aspektu. 

Šis susitikimas yra tarptautinio „GreenCoach“ projekto dalis, kuriuo siekiama pritaikyti gerąją praktiką sporto organizacijose, įdiegti stebėsenos modelį bei aktualizuoti tvarumą kaip kasdienės klubo vadybos elementą. 

„GreenCoach“ projektą palaiko UEFA, jame dalyvauja Norvegijos, Belgijos, Švedijos, Prancūzijos ir Lietuvos futbolo federacijos arba jų nariai. Projektą koordinuoja „Ecoserveis“, „TDM 2000 International“ organizacijos, Sant‘Anna mokyklos Vadybos Institutas bei finansuoja Europos Sąjungos fondas „Erasmus+“.  

Antradienį surengta apklausa ir diskusija, kurioje dalyvavo mokslininkas iš Italijos Luca Marrucci, Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė bei futbolo klubų „Vilnius“, „Žalgiris“, „Riteriai“ atstovai. 

Trečiadienį diskusijoje dalyvavo LFF atstovai, su kuriais buvo pasidalinta gerąja aplinkosaugine praktika futbolo renginiuose. 

„Aplinkosaugos tema futbolo pasaulyje neretai yra paliekama antrajame plane. Tiesa, paskutinius kelerius metu didžiosios futbolo organizacijos, kaip FIFA bei UEFA, išreiškia susirūpinimą aplinkosauga ir į šias problemas atkreipia taip pat ir nacionalinių futbolo federacijų dėmesį.

Mes, kaip Lietuvos futbolo bendruomenės lyderiai, turime rodyti pavyzdį savo šalies gyventojams ir skatinti imtis veiksmingų priemonių apsaugoti žemę nuo katastrofų bei nepageidautinų reiškinių“, – teigė Greta Valikonienė.

 

 

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS