Neįgaliesiems

Lietuvos masinio futbolo pasiekimai įvertinti UEFA seminare

Gegužės mėnesį UEFA surengė seminarus apie naująją „Football in schools“ programą, kuriose dalyvaus visos UEFA šalys narės.

Internetiniuose seminaruose dalyvavo trys LFF atstovai – techninis direktorius Patrick De Wilde, Masinio futbolo asociacijos (MaFA) direktorius Ignas Marcinkevičius bei projektų koordinatorė Greta Guižauskaitė.

Prieš prasidedant seminarams kiekvienos šalies asociacija turėjo paruošti SSGG (stiprybių, silpnybių, galimybių, grėsmių) analizę. MaFA pristatė savo įdirbį mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų futbolo projektuose  – „Futboliukas“, „Pradinukų lyga“, „LadyGolas“, „MrGolas“, „Golas“. Šie projektai turėtų būti apjungti į vieną programą, siekiant pagerinti edukacines, bendradarbiavimo ir kitas sritis.

Seminaruose dirbant su UEFA ir kitų šalių specialistais buvo detaliai išnagrinėtos projektų sritys, tarpusavy pasidalinta patirtimi. Ignas Marcinkevičius pažymėjo, jog seminaro dalyviai liko sužavėti Lietuvos masinio futbolo pasiekimais. Akcentuotas lygiavertis berniukų ir mergaičių įsitraukimas į futbolo žaidynes, projektų turinys, statistiniai rodikliai ir jų apskaita.

„Be minėtų projektų, taip pat pristatėme internetinių mokymų platformą, LFF C licenciją ir jos turinį. Daugeliui šalių tai buvo naujovė, kurią jie norėtų pritaikyti. Didelį įspūdį specialistams paliko „Futboliukas“, kuris trunka net 9 mėnesius ir suteikia darželinukams įvairių įgūdžių per futbolo užsiėmimus.

Kai kurios grandys dar yra tobulintinos. Planuojama išplėsti edukacinę sritį, startuos Lyderio sertifikato kursai, esame suinteresuoti glaudesniu bendradarbiavimą su futbolo akademijomis ir klubais bei vietos savivalda, sieksime masinio futbolo projektų sanglaudos“, – apžvelgė MaFA direktorius I. Marcinkevičius.

Moksleivių masinio futbolo kryptis yra viena iš „Football in schools“ programos ir naujosios LFF Techninės strategijos akcentų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS