Lietuvos mergaičių čempionato pajėgiausios komandos susirungs finaliniame etape Šventupėje

Birželio 15-ąją užbaigtos kovos 2020–2021 m. Lietuvos mergaičių futbolo čempionato 2007 metų gimimo žaidėjų varžybose, po kurių paaiškėjo 8 komandos, tęsiančios kovą dėl apdovanojimų.

Antradienį sužaistos nukeltos čempionato II rato rungtynės, po kurių, LMFA Valdybos sprendimu, seks finalinių varžybų etapas.

Pilaitės futbolo manieže geriausiai sekėsi sostinės komandoms. Pietų-Rytų regiono grupės lydere tapo FK Vilnius ekipa, 5:0 nugalėjusi alytiškes bei 4:0 – marijampolietes. Ketvirtą vietą grupėje užėmė MFA „Žalgiris“-MRU komanda, 8:0 pranokusi marijampolietes bei 3:0 – alytiškes.

Gargždų Minijos progimnazijos stadione sužaistos dvejos rungtynės. Klaipėdos FM 4:0 įveikė FK „Babrungą“ bei užėmė 1 vietą Šiaurės-Vakarų regiono grupėje. Antros liko FK „Bangos“ futbolininkės, nugalėjusios Plungės atstoves 3:0.

Finalinės varžybos vyks birželio 23 dieną nuo 12 valandos Šventupės futbolo aikštyne. Varžybų tvarkaraštis:

Ketvirtfinalio rungtynės: 12:00 val. FK Vilnius – FK „Babrungas“, FA-FK „Panevėžys“ – „Kauno Žalgirio“ FA; 13:00 val. Ukmergės SC – FK „Banga“, MFA „Žalgiris“-MRU – Klaipėdos FM.

Rungtynės dėl 5–8 vietų: 14:00 val.

Pusfinalių rungtynės: 15:00 val.

Rungtynės dėl 1–4 vietų: 16:00 val.