Lietuvos merginų čempionato nugalėtojomis tapo Šiaulių atstovės

Kovo 8-ąją Alytuje vyko 2002 metais gimusių ir jaunesnių žaidėjų finalinio šešeto turnyras, kuriame varžėsi Alytaus, Gargždų, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus komandos.

A grupėje dvi pergales (rezultatais 3:2 ir 4:1) iškovojo ir kelialapį į finalą pelnė Gargždų FK „Banga“. Antrą vietą grupėje užėmė FA „Panevežio“-FK „Panevėžio“-PRSSG ekipa, 12:4 nustelbusi Alytaus SRC-MFK.

B grupėje dominavo Šiaulių SG-FA „Šiaulių“ mergino, vienodu rezultatu 5:1 įveikusios Utenos FA „Utenį“ ir Vilniaus MFA „Žalgirį“. Sostinės atstovės užėmė antrą vietą, 5:2 nugalėdamos uteniškes.

Čempionato 5 vietą pelnė FA „Utenis“, kuris po pratęsino 5:4 nugalėjo alytiškes. Bronzos medalius iškovojo panevėžietės, 4:1 pranokusios vilnietes. Finale atstovės 4:1 triumfavo prieš „Bangą“ rezltatu 4:1.

Geriausios turnyro vartininkės prizą pelnė Viltė Jurgaitytė („Banga“), gynėjos – Tereza Romanovskaja (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), puolėjos – Gabija Toropovaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“), rezultatyviausios žaidėjos – Rimantė Jonušaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“).

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) bendradarbiaujant su Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA).