Lietuvos merginų futbolo 8×8 čempionato finale prireikė baudinių serijos

Rugsėjo 16-17 dienomis Šventupėje buvo surengtos Lietuvos merginų (gimusių 2001 m. ir jaun.) futbolo 8×8 čempionato finalinės varžybos. Čempionėmis tapo Ukmergės SC-„Kelių“ ekipa.

Finalinėse varžybose susirungė 6 komandos, suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje pirmą vietą pelnė Jonavos KKSC-„EOS Aušra“ komanda, 2:1 nugalėjusi Vilniaus FM ir 4:0 Šiaulių FA ekipas. Antrą vietą užėmė vilnietės, 8:0 sutriuškindamos šiaulietes.

B grupėje nepralenkiama buvo Ukmergės SC-„Kelių“ komanda, 3:0 nugalėjusi Vilniaus MFA „Žalgirį“ ir 4:0 pranokusi Gargždų FK „Bangą“. Antrą vietą grupėje užėmė žalgirietės,  po pergalės 1:0 prieš Gargždų atstoves.

Rungtynėse dėl 5 vietos „Banga“ sutriuškino šiaulietes rezultatu 11:0. Dėl bronzos medalių susikovė dvi sostinės ekipos. MFA „Žalgiris“ po atkaklios kovos 2:1 įveikė Vilniaus FM.

Rungtynėse dėl nugalėtojų vardo susirungė Jonavos ir Ukmergės merginos. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė 2:2, o baudinių seriją 3:1 laimėjo Ukmergės SC-„Kelių“ komanda.