Lietuvos merginų U-19 rinktinė nugalėjo Kazachstano bendraamžes

Bulgarijoje finišavo UEFA Europos merginų čempionato atrankos B lygos turnyras. Paskutinėse rungtynėse Lietuvos futbolininkės išplėšė pergalę 1:0 prieš kazaches ir užėmė 3 vietą grupėje.

Pirmajame kėlinyje varžovės sukūrė daugiau grėsmingų progų, o lietuvių gretose smūgius į varžovių vartus atliko Neonila Ivanovskaja ir Meida Proscevičiūtė. Ineta Šukštulytė ne kartą gelbėjo lietuvių vartus, kuomet tekdavo atremti kazachių atakos lyderės Alionos Ivanovos smūgius.

Lietuvės surengė varžovių atakų apgultį antrojo kėlinio viduryje – kazachių vartininkė Viktorija Zeinali atrėmė M. Proscevičiūtės, N. Ivanovskajos ir Dovilės Dockaitės bandymus.

Vėlesnėje rungtynių atkarpoje vėl suaktyvėjo kazachės ir privertė mūsiškes gintis. Per pridėtą laiką lietuvės uždirbo kampinį – Tereza Romanovskaja atliko taiklų perdavimą Meidai Proscevičiūtei ir šis momentas buvo vainikuotas pergalingu įvarčiu.

Tatjanos Veržbickajos treniruojama Lietuvos komanda B lygos 2-oje grupėje užėmė trečią vietą, aplenkius kazaches. Bulgarės įveikė graikes rezultatu 2:0 ir užėmė pirmą vietą.