Neįgaliesiems

Lietuvos mokyklose – nauja futbolo karštinė

Netrukus Lietuvos mokyklas apims nauja futbolo karštinė. Startuoja registracija į pirmąsias tarpmokyklines vaikinų salės futbolo žaidynes Lietuvoje „MrGolas”.

„Pamačius, kokios populiarios yra mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas”, kuriose trečius metus dalyvauja daugiau nei 10 tūkst. mergaičių, tapo akivaizdu, kad tokių žaidynių reikia ir vaikinams”, – sako Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Žaidynės kviečia vėsias rudens dienas praleisti šiltose ir jaukiose mokyklų sporto salėse. Komandai suburti nereikia daug žaidėjų, nes žaidžiama penki prieš penkis, o žaidimas mažoje erdvėje skatina greitą sprendimų priėmimą, kamuolio kontrolę palengvina mažiau šoklus nei lauko futbole kamuolys.

Populiarėjanti futbolo atmaina atkeliavo iš šiltosios Pietų Amerikos, kur žaidė būsimos futbolo superžvaigždės Pele, Ronaldo, Ronaldinho, Lionelis Messi, Neymaras ir daugelis kitų.

Dalyvauti „MrGolas” žaidynėse gali dviejų amžiaus grupių vaikinai – 6 kl. (2006 m. gimimo ir jaun.), 8 kl. (2004-2005 m. gimimo) vaikinai. Jie žais dėl patekimo į savivaldybių ir Lietuvos regionų finalus, kurie suskirstyti į tris grupes: Sūduvos-Dzūkijos regioną (Marijampolės, Alytaus, Kauno apskritys), Aukštaitijos regioną (Panevėžio, Utenos, Vilniaus apskritys) ir Žemaitijos regioną (Telšių, Šiaulių, Klaipėdos, Tauragės apskritys).

Varžybas vykdo ir vadovauja Lietuvos futbolo federacija (LFF), Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA), Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA). Žaidynių ambasadorius – Lietuvos nacionalinės salės futbolo rinktinės kapitonas Jurijus Jeremejevas.

Dalyvių registracija vyks iki 2018 m. lapkričio 15 d. Komandos registruotis kviečiamos čia, o instrukcijas, kaip tai padaryti sklandžiai, galima rasti Mrgolas.lt puslapyje. Mokykla, kiekvienoje amžiaus grupėje, gali registruoti ne daugiau kaip 2 (dvi) komandas.

Koordinatorių, kurie organizuos žaidynes savivaldybėse, sąrašą galima rasti čia.

Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gauna po 1 salės futbolo kamuolį.

Savivaldybių nugalėtojos apdovanojamos komandine taure ir futsalo kamuoliu (komanda privalo dalyvauti regiono finale, kad galėtų atsiimti apdovanojimus).

Komandos, regionų finale iškovojusios pirmąsias tris vietas, apdovanojamos komandinėmis taurėmis, medaliais, komandiniais ir asmeniniais diplomais ir futbolo kamuoliais (I v. – 5, II v. – 3, III v. – 2), futbolo aprangų komplektu (10 vnt.). Asmeniniais prizais bus apdovanojami geriausi komandų žaidėjai, absoliučiai geriausias vartininkas ir aikštės žaidėjas.

Regionų finalų nugalėtojai iškovoja teisę praleisti dieną su Lietuvos salės futbolo A lygos klubu. Dienos programa bus derinama individualiai.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS