Neįgaliesiems

Lietuvos moterų futsal čempionatas startavo Utenoje ir Vilniuje

Pirmajame ture pergales šventė Vilniaus FK „JL Stars“ ir MFA „Žalgiris“-MRU ekipos.

2021–2022 m. sezono inauguracinės rungtynės gruodžio 11 d. surengtos Utenos DSC salėje, kurioje susirungė „Utenos Utenio“ ir „JL Stars“ ekipos. Viktorija Magalinskaja 11 minutę pelnė pirmą čempionato įvartį. Po 6 minučių Roberta Viplentaitė išlygino rezultatą, bet pačioje kėlinio pabaigoje Kornelija Kontrimavičiūtė sugrąžino vilnietėms pergalę suteikusią persvarą – 2:1.

„Pirmosios rungtynės, jaudulys. Kai kur paskubėjome, kai kur pritrūko koncentracijos. Kamuolį kontroliavome ir žaidėme tikrai gerai. Deja, atakų užbaigimas strigo, o įvarčius praleidome todėl, kad užmiršome susitarimus. Už kovą iki galo ir pastangas dėkoju merginoms, o ties visais kitais dalykais reikia padirbėti. Tikiu, kad ateityje bus geriau“, – po rungtynių klubo svetainei pakomentavo „Utenos Utenio“ treneris Arūnas Rastenis.

MRU didžiojoje salėje FK „Vilkija“ susitiko su titulą ginančia MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Vilnietės pademonstravo savo persvarą ir įveikė varžoves 5:0. „Hetriką“ atliko Karilė Liužinaitė, po vieną įvartį įmušė Barbara Antonovič ir Insa Fischer.

„Nervingas startas, bet po truputį komanda įsivažiavo. Gera pradžia – tai pusė darbo. Jaučiu didelę atsakomybę prisijungus prie Lietuvos čempionių komandos, negalima nuvertinti varžovių ir kliautis tik savo jėgomis, bet tai iššūkis, kurį bandysime išspręsti ir siekti geriausio rezultato. Nesitikime lengvos kovos ginant titulą“, – teigė žalgiriečių treneris Donatas Gražulis.

FK „Vilkija“ treneris Ernestas Fedorčak pažymėjo, jog „LadyGolo“ žaidynės suvaidino lemiamą vaidmenį sutelkus merginų komandą: „Tai vienas įspūdingiausi dalykų, prieš kurį reikia nulenkti galvą Lietuvos masinio ir moterų futbolo asociacijoms. Šiandien mes esame čia dėka jų projekto „LadyGolas“. Vilkijai, kaip nedideliam miestui, yra didelis malonumas ir garbė varžytis dabar Lietuvos čempionate. Šiandien žaidėme prieš elitinę komandą, daugkartines čempiones, o rytoj iškart pradėsime ruoštis būsimoms rungtynėms.“

Šį šeštadienį (gruodžio 18 d.) Vilniuje susitiks MFA „Žalgiris“-MRU su „Utenos Uteniu“, o Kazlų Rūdoje rungsis FK „Šešupė“-„M City“ prieš „Vilkiją“.

Sekmadienį (gruodžio 19 d.) savo pirmąsias rungtynes sužais Šiaurės-Vakarų regiono grupės ekipos. Joniškyje varžysis FK „Saned“-Joniškio SC prieš FA „Šiauliai“ žaidėjas, o Gargžduose susitiks FK „Jakai“ su FA-FK „Panevėžys“-PRSSG jungtine komanda.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS