Lietuvos moterų futsal čempionate vyks pusfinalio etapas

Jakų, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus atstovės iškovojo teisę žaisti čempionato pusfinalyje, kuris vyks vasario 6 dieną.

Sekmadienį surengtas ketvirtfinalio etapas prasidėjo nuo FA-FK „Panevėžys“-PRSSG komandos pergalės 2:1 išvykoje prieš „JL Stars“. Atkakliose rungtynėse panevėžietės pirmavo po Dominykos Misiūnaitės įvarčio, tačiau Viktorija Magalinskaja spėjo pirmajame kėlinyje išlyginti rezultatą. Dvikovos baigtį 39 minutę lėmė Vismantės Čerečkaitės įvartis.

FK „Jakai“ įrodė savo pranašumą prieš FK „Vilkija“ ekipą rezultatu 7:1. Šiose rungtynėse hetriku išsiskyrė Karolina Curukova, dubliu – Deimantė Briedytė. Čempionato debiutantės iš Klaipėdos rajono užsitikrino vietą stipriausiųjų ketverte.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės lyderė FA „Šiauliai“ 15 įvarčių skirtumu įveikė FK „Šešupė“-„M CITY“ ekipą. Šiame susitikime net 7 įvarčius pelnė Livija Toropovaitė, hetriką atliko Tereza Romanovskaja.

Dėl COVID-19 atvejų FK „Saned“-Joniškio SC komandoje pastarosios rungtynės prieš MFA „Žalgiris“-MRU ekipą neįvyko, tad vilnietėms be kovos atiteko kelialapis į turnyro pusfinalį.

Pusfinalio rungtynių dėl 1–4 vietų rungtynių tvarkaraštis:

Vasario 6 d. 12:30 val. MFA „Žalgiris“-MRU – FK „Jakai“, Širvintų SC salė

Vasario 6 d. 15:30 val. FA „Šiauliai“ – FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, Šiaulių SG salė

Rungtynių dėl 5–8 vietų rungtynių tvarkaraštis:

Vasario 6 d. 17:00 val. FK „JL Stars“ – FK „Šešupė“-„M CITY“, Kazlų Rūdos SC salė

Vasario 11 d. 19:00 val. FK „Vilkija“ – FK „Saned“-Joniškio SC, Garliavos SKC salė

Rezultatyviausios žaidėjos po II etapo:

1. Livija Toropovaitė (FA „Šiauliai“) – 13 įvarčių

2. Karilė Liužinaitė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 10 įv.

3. Dovilė Dockaitė (FK „Šešupė“-„M CITY“) – 9 įv.

4. Karolina Curukova (FK „Jakai“) – 7 įv.

5–8. Kornelija Domkutė (FK „Saned“-Joniškio SC), Dominyka Misiūnaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), Meida Proscevičiūtė (FA „Šiauliai“), Evelina Ščerbavičiūtė (FK „Vilkija“) – po 6 įv.