Neįgaliesiems

Lietuvos moterų regioninė lyga užbaigė trečiąjį sezoną

Futbolo mėgėjos iš visos Lietuvos šiemet subūrė 31 komandą ir varžėsi penkiose regioninėse grupėse. Varžybų organizatoriai pažymi, jog lankstesnis formatas leido ne tik įtraukti daugiau komandų, bet ir paskatinti moteris pradėti lankyti reguliarias treniruotes.

Lietuvos moterų regioninė lyga vyko naudojant elektroninę varžybų sistemą „Comet“, tad visi tvarkaraščiai buvo viešai prieinami. Apskričių futbolo federacijos svariai prisidėjo prie varžybų naujienų skelbimo bei apdovanojimų žaidėjoms ir komandoms įsteigimo.

Šiemet savo regioninėse grupėse triumfavo Prienų FM (Pietų gr.), „Utenio moterys“ (Rytų gr.), „JL Stars“ merginos (Sostinės gr.), FK „Mamukai“ (Šiaurės gr.), Klaipėdos FM merginos (Vakarų gr.).

Viena iš varžybų organizatorių Greta Valikonienė įvertino šio sezono pasiekimus, pažymėdama, kad 2020 metais įkurta lyga pateisino savo paskirtį ir pasiruošusi kitąmet sugrįžti su dar didesne jėga.

„Moterų regioninės lygos projektas paskatino visoje šalyje formuotis mėgėjų komandoms, matome kaip padaugėjo mėgėjiškų turnyrų, dar daugiau moterų įsitraukia į reguliarias treniruotes ir pakviečia naujokių. Kita vertus, sustiprėjo seniai veikiantys mėgėjų futbolo klubai, kaip „JL Stars“, FK „Dāma“, FK „Vilnius“ Margaritos, sutelkusios bendruomenes, kurias vienija futbolo žaidimas, futbolo teikiami džiaugsmai ir draugystė“, – teigė G. Valikonienė.

Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Lietuvos moterų futbolo asociacija dėkoja visoms lygos dalyvėms bei trečio sezono metu talkinusiems koordinatoriams Neonilai Ivanovskajai, Modestui Jackui, Robertui Klimavičiui, Arūnui Rasteniui ir Virginijai Vaičiūnienei.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS