Neįgaliesiems

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė išvyko į Estiją

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė šiandien išskrido į Estiją, kur rytoj laukia oficialios kontrolinės rungtynės su Estijos nacionaline rinktine.

Prieš skrydį vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas pasidžiaugė gera stovyklos pradžia.

„Pirmoji diena praėjo sklandžiai, visi žaidėjai yra su mumis. Treniruotė vyko su nuotaika ir gera energija, pajudėjome, padirbėjome. Taip, kad esu patenkintas pirmu mūsų pusdieniu, – kalbėjo V. Urbonas. – Aišku, kažkiek išmušė vakarinė informacija apie teigiamą D. Barausko testo rezultatą, bet ėmėmės priemonių.“

Atlikus nacionalinės vyrų futbolo rinktinės COVID-19 testus paaiškėjo, jog rinktinės gretose – vienas teigiamas COVID-19 testo rezultatas. Koronavirusu susirgo Vilniaus „Riterių“ klubo gynėjas Dominykas Barauskas. Žaidėjas yra izoliuotas nuo komandos bei artimiausiose rungtynėse nežais.

„Žaidėjo būklė yra normali, jokių simptomų nejaučia, tai manau, kad reikia žiūrėti kokia ligos stadija ir manau, kad nieko rimto neatsitiks. Dominykas liko namuose Lietuvoje, o mes judame toliau“, – teigė V. Urbonas.

Sužinojus apie COVID-19 atvejį rinktinėje iš karto buvo informuota UEFA ir buvo imtasi visų atitinkamų procedūrų.

„UEFA komentaras toks, kad nesame išskirtiniai bendrame rinktinių kontekste. Yra vienas kitas atvejis ir ne vienoje komandoje ir kol tai nepavirsta į masinį susirgimą, tai yra toleruojama ir normaliai reaguojama, bet mes turėjome informuoti ir tą padarėme“, – pasakojo rinktinės treneris.

Kontrolinės rungtynės su Estijos nacionaline rinktine vyks spalio 7 dieną A. Le Coq arenoje Taline, o jas tiesiogiai stebėti galėsite LRT Plius kanalu. Rungtynių pradžia – 19 valandą.

Jau spalio 11 dieną Lietuvos rinktinė stos į UEFA Tautų lygos mūšį su Baltarusijos rinktine. Bilietus į rungtynes galite įsigyti čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS