Neįgaliesiems

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė – pirmąkart pasaulinio reitingo penkiasdešimtuke

Naujausiame BSWW paskelbtame geriausių pasaulio paplūdimio futbolo rinktinių reitinge Lietuvos rinktinė pakilo į penkiasdešimtąją vietą. Tai yra geriausias rezultatas šios rinktinės istorijoje. Per metus lietuvių įskaitinių taškų kraitį padidino nuo 170 iki 196.

„Be abejo, džiugina tai, tačiau viduje galvoju, kad turėtume būti dar aukščiau. Niekaip neiškrenta iš galvos rungtynės prieš Graikiją, kuriose nesugebėjome išsaugoti keturių įvarčių persvaros. Aišku, nereikia galvoti, kas būtų, jeigu būtų, tačiau… Mes būtume žaidę B diviziono superfinale, o tai reikštų papildomus įskaitinius taškus bei dar aukštesnę vietą reitinge“, – sakė Lietuvos paplūdimio rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Strategas dar šiemet tikėjosi išvesti komandą į Europos čempionato A divizioną, tačiau šiuos tikslus perkelia į kitus metus. Lietuviai B diviziono kovas kitą vasarą pradės Moldovoje.

„Kitų metų tikslai negali būti kitokie, nes UEFA didina A diviziono dalyvių skaičių, o tai reiškia, kad patekti iš B į A divizioną bus lengviau. Padarysime viską, kad 2023 metais Lietuva rikiuotųsi šalia Europos A diviziono komandų“, – sakė S. Mammadovas.

Priminsime, kad šiuo metu A divizione žaidžia 12 komandų, o nuo 2023-ųjų jų bus 16.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS