Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinę po baudinių įveikė latviai

2022 m. Europos čempionato B diviziono turnyre lietuviai sužaidė permainingas ir atkaklias rungtynes su Latvijos rinktine. Pagrindinis susitikimo laikas pasibaigė rezultatu 4:4, tad nugalėtojams išaiškinti prireikė pratęsimo bei baudinių.

Latviai pirmieji džiaugėsi įvarčiu, kuomet 4 min. akrobatiniu smūgiu pasižymėjo Mihailas Skuratovičius, tačiau Jonas Lebedevas netrukus išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje mūsiškiams teko vėl vytis varžovus, kurie įgijo dviejų įvarčių persvarą. Šį iššūkį lietuviams pavyko įveikti – po Manto Makutunovičiaus atakos latvių vartininkas Artjomas Križanovskis įsimušė į savus vartus, o Audrius Plytnikas realizavo baudos smūgį.

Trečiajame kėlinyje mūsiškiai pirmąkart buvo įsiveržę į priekį, kuomet ketvirtą komandos įvartį pelnė Elvinas Navickas, realizavęs baudos smūgį. Deja, varžovams pavyko išlyginti rezultatą Renaro Pastario atliktu baudos smūgiu.

Per penkių minučių trukmės pratęsimą nei vienai rinktinei pasižymėti nepavyko, tad pirmąkart šio turnyro Kišiniove metu žiūrovai išvydo baudinių seriją.

Lietuvių gretose baudinius taikliai atliko Elvinas Navickas ir Redas Graičiūnas, o kiti mūsiškių smūgiai buvo atremti. Latvijos ekipos keturi smūgiai iš penkių pasiekė tikslą ir suteikė jai pergalę.

Rytoj nuo 17:15 valandos Lietuvos rinktinė mes iššūkį turkams ir po šios akistatos sužinos savo būsimus varžovus Europos pirmenybėse, su kuriais varžysis šį savaitgalį.

Rungtynių statistika: Lietuva – Latvija 4:4 (1:1, 2:2, 1:1, pratęs. 0:0), po baudinių 2:4

Kišiniovo paplūdimio futbolo arena, teisėjas – Piotr Stoianov (Moldova)

Įvarčiai: 7 min. Jonas Lebedevas, 15 min. (į savus vartus ) ir 29 min. Elvinas Navickas, 18 min. Audrius Plytnikas (Lietuva); 4 ir 15 min. Mihails Skuratovičs, 15 min. (į savus vartus) Artjoms Križanovskis, 32 min. Renārs Pastars (Latvija)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Petrauskas, Audrius Plytnikas, Paulius Giedraitis, Mantas Makutunovičius, Elvinas Navickas; Redas Graičiūnas, Modestas Kulikauskas, Aurimas Pukevičius, Arnas Levonauskas, Jonas Lebedevas.