Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

Šeštadienį visą dieną Palangoje buvo galima žavėtis paplūdimio futbolu, kadangi Lietuvos kurorte vyko 2019 metų Lietuvos paplūdimio taurės turnyras.

Dėl prestižinio trofėjaus kovojo Vilniaus „Audra“, Vilniaus „Rings-Avelita“, Mažeikių „Olimpo SC“, Kauno „Inkaras“, Panevėžio „Baltija“ ir „Klaipėda City“ ekipos.

Visos komandos tarpusavyje žaidė po kartą, o vienos rungtynės truko du kėlinius po 12 minučių. Tokiame žaibiškame turnyre geriausius rezultatus pademonstravo Kauno „Inkaro“ klubas, savo sudėtyje turėjęs ir Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės trenerį Sahibą Mammadovą. Iš penkių rungtynių „Inkaras“ laimėjo keturis kartus ir su 12 taškų finišavo pirmoje vietoje.

„Inkaras“ įveikė visus varžovus, išskyrus Vilniaus „Rings Avelitą“, kuriai pralaimėjo 0:3. Visgi „Rings Avelita“ liko tik trečioje vietoje, iškovojusi 9 taškus. Juos aplenkė kitas Vilniaus klubas – „Audra“, surinkęs 11 taškų. „Audra“ pralaimėjo tik „Inkaro“ ekipai, tačiau vienas rungtynes iš keturių laimėjo tik po pratęsimo.

Ketvirtoje vietoje liko Mažeikių „Olimpo SC“ (6 tšk.), penktoje – Panevėžio „Baltija“ (5 tšk.), o taškų neiškovojusi „Klaipėda City“ finišavo paskutiniai.

2019 m. Lietuvos paplūdimio futbolo taurės rezultatai: „Audra“ 5:0 „Klaipėda City“ „Rings Avelita“ 4:4 „Baltija“ (po pratęsimo 4:6) „Olimpas SC“ 3:4 „Inkaras“ „Audra“ 4:2 „Baltija“ „Klaipėda City“ 1:3 „Inkaras“ „Rings Avelita“ 3:2 „Olimpas SC“ „Audra“ 1:4 „Inkaras“ „Baltija“ 2:4 „Olimpas SC“ „Klaipėda City“ 1:3 „Rings Avelita“ „Audra“ 3:2 „Olimpas SC“ „Inkaras“ 0:3 „Rings Avelita“ „Baltija“ 6:0 „Klaipėda City“ „Audra“ 3:3 „Rings Avelita“ (po pratęsimo 4:3) „Olimpas SC“ 2:0 „Klaipėda City“ „Inkaras“ 5:2 „Baltija“ 2019 m.

Lietuvos paplūdimio futbolo taurės turnyrinė padėtis: 1. Kauno „Inkaras“ (12 tšk.) 2. Vilniaus „Audra“ (11 tšk.) 3. Vilniaus „Rings Avelita“ (9 tšk.) 4. Mažeikių „Olimpas SC“ (6 tšk.) 5. Panevėžio „Baltija“ (5 tšk.) 6. „Klaipėda City“ (0 tšk.)